כך תהפכו ליזמי נדל"ן מצליחים

אם הקלקתם על הכותרת, כי אתם בטוחים שיש לנו פתרון קסם, אז צר לנו לאכזב אתכם – אין פתרון כזה

אבל לאורך יותר מ-15 שנות פעילות של המכללה, בעקבות עשרות מרצים מנוסים, מאות קורסים ואלפי בוגרים מצליחים, אנחנו בהחלט יכולים להעניק לכם כמה וכמה טיפים מועילים. ונגיד לכם יותר מזה: קורסי יזמות הנדל"ן שלנו יכולים להעניק לכם את כל הכלים הדרושים כדי להיכנס לתחום יזמות הנדל"ן בצעד בטוח. ובדרך כלל, מה שמתחיל בביטחון מבוסס ידע, בדרך כלל מניב הצלחה.
יזמות המתכון המנצחאז לפני שתקליקו על כפתור ההרשמה לקורס, בואו נבדוק ב-4 שאלות קצרות, האם אתם מתאימים להיות יזמי נדל"ן?

1. האם אתם נחושים במה שאתם עושים?

כדי להצליח בכל דבר, לא רק ביזמות נדל"ן, חייבים נחישות. חייבים להסכים לצאת מאזור הנוחות ולהבין שמעבר למאמצים הרגילים, יש להשקיע אקסטרה מאמץ. אם עד עכשיו התקדמתם מדרגה אחרי מדרגה, צעד אחרי צעד, עכשיו אתם נדרשים לקפוץ על כמה מדרגות או כמה צעדים בו זמנית. הניסיון שלנו מוכיח שצריך להשקיע לפחות 5 שעות בשבוע ב-3-5 חודשים ראשונים, כדי להצליח בתחום יזמות הנדל"ן.
5 שעות מעבר לכל שאר הדברים שאתם מחויבים אליהם – בית, פרנסה, עסק.

2. האם אתם יודעים לאזן בין תעוזה לענווה?

תמיד אומרים לנו – תעזו, אחרת לא תצליחו. אבל רק תעוזה לא מספיקה. צריך שמשהו יעמוד מאחוריה. תעוזה לא מבוססת היא מתכון לנפילה. ולכן עליכם להכניס גם ענווה למשוואה. כי אם תפעלו ללא ענווה מקצועית, זהו גם מתכון לנפילה. יזם נדל"ן מנוסה אף פעם לא מבטיח לאחרים דברים לא מבוססים. מצד שני, רק ענווה מקצועית גם לא מספיקה, כי בלי תעוזה אין התקדמות. נכון, מדובר בסוג של מעגל סגור, אבל ראינו לפנינו לא מעט דוגמאות של בוגרים שלנו שהגיעו לכאן כשהם בעלי אפס ידע בתחום והיום, כשהם מצוידים בידע וניסיון, הם עושים חיל.

3. האם אתם יודעים להתעלם מרעשי רקע שליליים?

אין שום הבדל מהותי בין טמטום לאומץ. ההבדל היחיד בין השניים הוא התוצאה. כשאתם מחליטים ללמוד מקצוע חדש כדי להתפרנס ממנו, הסביבה שלכם בדרך כלל תהיה סקפטית: "למה את צריכה את זה?", "למה אתה חושב שתצליח?" ועוד הערות כאלה ואחרות, שיכולות לגמרי להוריד את מצב הרוח. הכל טוב ויפה ומותר לאנשים לפקפק, אבל עליכם להיות ממוקדי מטרה. כמו שאומרים הספורטאים: "Eyes on the prize!". מבטיחים, עם הזמן הסקפטיות שלהם תיעלם והם יתמכו בכם מכל הלב, ברגע שתראו עד כמה אתם נחושים.

4. האם יש לכם סביבה תומכת?

נכון, לרגע מרגיש לכם שמדובר באותו עניין כמו בסעיף הקודם? אז זהו, שלא. הרבה פעמים כשאנחנו יוצאים "להרפתקה" ומחליטים באמצע החיים ללמוד או לעשות משהו חדש, אנחנו חייבים לקבל את התמיכה של המשפחה הקרובה – בן או בת זוג. מדובר בדרך ארוכה בה תצטרכו פרטנר. מהניסיון שלנו, אנשים שקיבלו מההתחלה תמיכה של בני הזוג, היו להם סיכויי הצלחה גבוהים הרבה יותר. יתרה מזו, קרו לא פעם מקרים בהם שני בני זוג היו מגיעים ללמוד אצלנו קורס אחד או שני קורסים משיקים, כדי בסופו של דבר להפוך את זה לעסק משפחתי.
אז מה עניתם על 4 השאלות? גם אם כרגע אין לכם תשובה חד משמעית, זה לא אומר כלום. קחו זמן חשיבה עם עצמכם.
התייעצו, קראו שוב מה אנחנו מציעים לכם בקורסים השונים בתחום הנדל"ן. נשמח גם להפנות אתכם לאחד מיועצי הלימודים שלנו – לא משנה מה תחליטו שיהיה הצעד הבא שלכם, ברכות, את הצעד הראשון כבר עשיתם!
מתעניינים בקורס השקעות ויזמות נדל"ן של מכללת פסגות?>>> השאירו פרטים בטופס מטה ויועץ לימודים יחזור אליכם למידע נוסף 


יועצי הלימודים שלנו זמינים עבורך, וישמחו לעזור!

יועצי הלימודים שלנו זמינים עבורך, וישמחו לעזור!

דילוג לתוכן