לימודי השקעות נדל"ן במכללת פסגות – מה הבוגרים שלנו חושבים?

מה הסטודנטים והבוגרים שלנו חושבים על לימודי השקעות נדל"ן במכללת פסגות?


בשנים האחרונות נדל"ן הפך ליעד חם מאד בעולם ההשקעות בישראל ואפילו משבר הקורונה לא הצליח לפגוע בו ברמה בה פגע בשאר ענפי המשק. הרושם שנוצר עם הזמן הוא שכל אחד יכול להשקיע בנדל"ן – בין אם מדובר ברכישה של דירה בודדת או יזמות נדל"ן של ממש, כשאנשים מעוניינים לקנות ביטחון כלכלי לשנים ארוכות הן לעצמם והן לדורות הבאים.
עם זאת, כדי להשקיע בנדל"ן וגם להצליח לא מספיק הון עצמי בלבד. חייבים ידע וניסיון, וחייבים גם "להריח את השטח". זו הסיבה שבמשך יותר מ-15 שנה מלמדים במכללת "פסגות" קורסים מגוונים הקשורים לעולם ההשקעות והיזמות: שוק ההון ונדל"ן, הן בשוק המקומי והן בשוק הבינלאומי.
על מסלול השקעות נדל"ן של מכללת "פסגות" אפשר לכתוב לא מעט, חלק מהדברים תוכלו לקרוא ממש כאן, באתר שלנו, אבל החלטנו שהפעם ניתן לסטודנטים ולבוגרים שלנו לדבר ולחלוק איתכם את התובנות שלהם מהלימודים כאן.

אם אתם רוצים ללמוד להשקיע בנדל"ן – השאירו בצד מחסומים פסיכולוגיים

"הגעתי ללומד במכללת 'פסגות' בעקבות איזה רעיון להשקעה שרציתי לפתח", מגלה צפי ימין, בת 26. "הגעתי לכאן כדי לקבל ידע ובעיקר כלים פרקטיים. כל שיעור פתח עבורי רובד חדש ומרתק בעולם הנדל"ן, אבל חד השיעורים החשובים שלמדתי כאן הוא איך לעשות כסף בלי כסף. זו בעיני יזמות אמיתית: לקחת משהו מאפס ולהביא אות ולידי ביטוי בחיים האמיתיים, ליצור יש מאין. הלימודים בקורסים עזרו לי לחדד את החושים שלי, לאתר עסקאות מתחת למחיר השוק.
יש לי רק טיפ אחד למי ששוקל להתחיל לעסוק בהשקעות נדל"ן, בין אם כמקצוע או כהכנסה צדדית – אל תוותרו על היציאות לשטח, זו הדרך הטובה ביותר ללמוד. וכמובן הנחישות וההתמדה מאד עוזרות. ממש לפני זמן קצר איתרתי נכס מתחת למחירי השוק וסגרתי עסקה מאד מוצלחת, בזכות מה שלמדתי במכללה ובזכות התושייה האישית שלי".
עולם השקעות נדל"ן מלא במחסומים פסיכולוגיים המונעים מאיתנו לפעמים לעשות צעדים. הרבה פעמים המחסומים האלה נוצרים מדעות קדומות ומעודף מידע אליו אנחנו נחשפים. זו הסיבה שהמרצים שמלמדים במסלול השקעות בנדל"ן שלנו – כולם כאחד אנשי מקצוע מנוסים, נדל"ניסטים עם סטאז' וידע, והכי חשוב, עם רקורד מוכח של הצלחות.
במסלול לימודי הנדל"ן שלנו יש קורסים בסיסיים, המלמדים את כל המעוניין ללמוד איך לרכוש נדל"ן בתבונה, לבחון נכסים, לעשות הערכת שווי הנכס. זו הסיבה שהקורסים האלה מומלצים מאד גם לאנשים ש-"רק רוצים לקנות לעצמם דירה למגורים".
קודם כל, חשוב לזכור כי רכישת דירה למגורים זו אחת העסקאות הפיננסיות החשובות בחיי אדם, ולכן ההבנה בנדל"ן מתחילה מיכולת לדעת איך לקחת משכנתא בחוכמה ולהוציא נסח טאבו. אחת הבעיות הנפוצות ביותר אצל אנשים שרוכשים נדל"ן בלי לבדוק היא רכישה של דירה עם חריגות בנייה – מה שעלול לפגוע בערך של הנכס בהמשך.

לימודי נדל"ן במכללת פסגות – לא למתחילים בלבד

בנוסף לקורסים בסיסיים, מלמדים במסלול השקעות הנדל"ן גם קורסים למתקדמים, אנשים שכבר עוסקים בתחום ורוצים להרחיב ולזקק את הידע המקצועי. כך למשל מספרת אביטל מנדיל. "הגעתי לכאן כדי לסגור את עסקאות הנדל"ן בצורה נכונה, להפוך אותה לרווחית ומקצועית יותר.
סיום קורס נדלן אבישי בחיפה

בזכות הכלים שלמדתי בקורס ובזכות סיורי שטח, למדתי לעשות זאת בצורה טובה הרבה יותר וכמובן יסייע לי גם לבצע עסקאות בעתיד. מכללת 'פסגות' מאפשרת לי להגיע לפסגה".
ולא רק בישראל, במכללת פסגות מלמדים השקעות נדל"ן גם בחו"ל. "חודש אחרי שהתחלנו ללמוד במכללת 'פסגות' כבר סגרנו לעצמנו את הטיסה הראשונה ליעד הנדל"ני בו החלטנו להשקיע", מגלה לנו אור רפליני, בן 23, שהחליט להשקיע יחד עם שותף – בן דודו. "במקרה שלנו זה היה אחד האיים ביוון. למדנו בקורס איך בודקים את היעד מבחינת הפוטנציאל שלו למשקיעים, איך בונים תשתית מא' עד ת' ועכשיו אני כבר מחכה לנסיעה הבאה שלנו".
מסלול השקעות בנדל"ן של מכללת פסגות מתאים למשקיעים מתחילים ומנוסים כאחד – הדבר החשוב שכדאי לזכור לפני שנרשמים – מדובר במסלול לימודים מקיף ורציני ולכן מכל אחד מהתלמידים נדרשת רצינות ונחישות.
יחד עם יכולת לקבל החלטות מהירות ולזהות הזדמנויות הן יעזרו לכם להפוך לשחקנים משפיעים בשוק הנדל"ן.
מתעניינים בקורס השקעות ויזמות נדל"ן של מכללת פסגות?>>> השאירו פרטים בטופס מטה ויועץ לימודים יחזור אליכם למידע נוסף

יועצי הלימודים שלנו זמינים עבורך, וישמחו לעזור!

יועצי הלימודים שלנו זמינים עבורך, וישמחו לעזור!

דילוג לתוכן