איך הופכים להיות יזם נדל"ן ומתחילים להשקיע?

איך מתחילים לעסוק ביזמות נדל"ן והופכים להיות יזמים פעילים?

היום כל אחד חולם להפוך ליזם נדל"ן. מהצד נראה שמדובר במקצוע זוהר שמאפשר להרוויח לא מעט כסף תוך זמן קצר. אבל לפני שקופצים למים, כדאי להבין בדיוק, איך הדברים עובדים מבפנים והאם להיות בעלי חוש עסקי והון עצמי זה מספיק.
אין ספק, יזמות זה חיידק. בדרך כלל זה מתחיל כבר בילדות, עם הצבת דוכן למכירת לימונדה צוננת שהכנתם בבית בשיא החום בגינה ציבורית או עם פתיחת קייטנה מאולתרת שעוזרת להעסיק ולבדר את ילדי השכנים. זה ממשיך גם בגיל מבוגר, כשזיהוי הזדמנויות עסקיות ובניית תוכנית פעולה להגשמתה כבר הופכים להרגל.
יזמות זה בנשמה, אבל הרבה פעמים האינטואיציה כבר לא מספיקה, בטוח כשמדובר בתחום כל כך מורכב כמו נדל"ן ומקרקעין. לאורך השנים נוכחנו לדעת ששוק הנדל"ן הוא אחד הדברים היציבים ביותר שקיימים בחיים שלנו, כי בסופו של דבר האוכלוסייה שלנו גדלה וכל אחד רוצה קורת גג למשפחה שלו או לעצמו.
שוק הנדל"ן הוא גם הראשון להתאושש, גם אחרי משבר גלובלי כמו משבר הקורונה. כמובן, בין כל העליות יכולות להיות גם ירידות, אבל בסופו של דבר, אם לומדים להתנהל נכון, יודעים גם להתמודד ולהימנע מהפתעות.

ההבדל בין רכישת נדל"ן ליזמות נדל"ן

תחשבו שניה: כמעט כל תושב מדינת ישראל מבצע במהלך חייו לפחות עסקת נדל"ן אחת, לרוב זו העסקה הפיננסית המשמעותית ביותר עבורו: בית או דירת מגורים.
התהליך פשוט ומוכר לכל אחד: צוברים הון התחלתי, מחפשים דירה מתאימה, לוקחים משכנתא, הלוואות, אם אין מספק אז ההורים עוזרים וקונים.
יזמות נדל"ן
יזמות נדל"ן מתחילה כשרוצים לא רק לרכוש נדל"ן
, אלא גם להרוויח ממנו. זה לא עיסוק שמתאים לכל אחד. הוא מתאים לאנשים שמצד אחד יש להם כבר נטייה יזמית ויצירתיות עסקית, אך מצד שני גם סבלנות, אורח רוח ונכונות ללמוד ולהצליח.
כדי להיות יזם נדל"ן לא מספיק חוש עסקי וכסף שחסכתם. חייבים כלים ומיומנויות, שיאפשרו לכם להיות בין הטובים ביותר. שיאפשרו לכם לא לפחד לקבל החלטות מושכלות ולהגיב במהרה, תוך כדי שלקחתם בחשבון את כל הגורמים האפשריים.
קורס השקעות ויזמות נדל"ן של מכללת פסגות מעניק לכם את הכלים האלה. כל אחד מהמרצים שמלמדים אצלנו בקורס לא הגיע לשם על סמך ידע תיאורטי בלבד. כשהם לא מלמדים או מלווים את התלמידים שלנו, הם נמצאים בשטח: סוגרים עסקאות, מגייסים משקיעים, מאתרים פרויקטים מניבים ועוזרים לאנשים אחרים לרכוש את בית חלומותיהם או לבצע השקעה חכמה.

להיות יזם נדל"ן: לרכוש כלים המסייעים לקבל החלטות מושכלות ולקחת סיכונים

בקורס שלנו תלמדו להכיר לעומק את שוק הנדל"ן והפוטנציאל הגלום בו; תגלו איך להגדיל הון עצמי ולייצר הכנסות פסיביות (לא, זו לא מילה גסה, כשעושים זאת נכון). אתם תלמדו לנתח את מצב השוק הכללי ואת העסקאות הבודדות. בסיום הקורס אתם תדעו לבנות אסטרטגיות השקעה לטווח ארוך, עסקאות אקזיט והשבחה, לעבוד עם מכרזים, לרכוש מגרשים המיועדים להשבחה ולהיות עם יד על הדופק בכל מה שקשור לתחום המרתק הזה.
אנחנו לא מבטיחים לכם הצלחות מידיות, כי לכל הצלחה קודם תהליך של ניסוי וטעייה וכמו שאומרים תמיד, מי שלא עושה, לא טועה. אנחנו כאן כדי ללמד אתכם להימנע מטעויות, לא לפספס אפשרויות וגם לדעת, במקרה הצורך לקחת סיכונים. אבל רק סיכונים מחושבים.

קורס השקעות ויזמות נדל"ן של מכללת "פסגות": ללמוד מהטובים ביותר

הקורס שלנו כולל 13 מפגשים בני 3 שעות כל אחד, המשלבים תיאוריה ועבודה מעשית. כחלק מהקורס תצאו לסיורי שטח ותדרשו להגיש פרויקט גמר שיכלול ניתוחי פעילות נדל"נית ועסקאות בודדות המבוסס על חומר הלימוד של הקורס.
הקורס מתאים גם לאנשים עסוקים, שעובדים משרה מלאה ומנהלים אורח חיים תובעני. באפשרותכם ללמוד אונליין בקצב שלכם, בכל שעה ביממה: לצפות בשיעורים המוקלטים, לתרגל וכמובן ליצור קשר עם סגל המכללה לכל שאלה או בקשה.
הקורס שלנו מתאים גם לאנשים שאין להם רקע בנדל"ן או רקע בסיסי מאד. עם זאת, אנחנו מצפים מהתלמידים שלנו לחריצות והשקעה, כי בסופו של דבר זה מעיד גם על הפעילות היזמית העתידית שלהם. אם אתם מוכנים לצאת לדרך, מוזמנים להשאיר לנו את הפרטים שלכם וניצור אתכם קשר בהקדם.
מתעניינים בקורס השקעות ויזמות נדל"ן של מכללת פסגות? השאירו פרטים בטופס מטה ויועץ לימודים יחזור אליכם למידע נוסף 

יועצי הלימודים שלנו זמינים עבורך, וישמחו לעזור!

יועצי הלימודים שלנו זמינים עבורך, וישמחו לעזור!

דילוג לתוכן