קורס חשבות שכר

מתעניינים בקורס? השאירו פרטים ונתקשר אליכם בהקדם

קורס חשבות שכר

חשבות שכר היא תפקיד בעל שימוש רב במגוון ענפים ומקומות תעסוקה – בין שאתם חשבי השכר של המשרד כולו או שאתם עובדים בחברה המנהלת את תשלומי השכר עבור חברות אחרות, אתם אלו האחראיים על מיצוי הזכויות של העובדים בנושא השכר שלהם. גם אם לא למדתם (עדיין) הנהלת חשבונות אתם יכולים לבחור באפיק הקריירה הזה – הנה כמה פרטים על לימודי חשבות שכר במכללת פסגות.

למי זה מתאים למי זה מתאים

  • לכל מי שיש לו רצון ללמוד תפקיד חשוב בעולם משאבי האנוש ומחלקת החשבונות והשכר
  • לא מעט מהאנשים הנרשמים לקורס הנהלת חשבונות פשוט רוצים לדעת איך לעסוק בתחום באופן פרטי.
  • למי שכבר מתעסקים בתחום ורוצים להרחיב את הידע שלהם.

למי זה לא מתאים למי זה לא מתאים

  • למי שלא רוצה להשקיע בעצמו ומהזמן שלו.
  • למי שחושב שלומדים הכל ביום אחד והופכים למיליונרים.
  • למי שמחפש השקעות ספקולטיביות ומסוכנות.

קורסים פסגות

אז מהי מטרת הקורס?

מטרת הקורס היא להכשיר את הלומדים בו להיות עובדים מקצועיים בתחום חשבות השכר – התעסקות בכל מה שקשור לתשלום שכרו של כל עובד בעסק ובארגון, מיצוי הזכויות שלו על פי חוק והיכרות עם כל התקנות, הדינים והמיסים הקשורים לנושא.

בדרך כלל אנשים חושבים שתפקיד חשבות שכר הוא רלוונטי רק למי שכבר למד הנהלת חשבונות, אך קורס זה עומד בפני עצמו מי שמעוניין ללמוד את התחום יכול להירשם ואין צורך בלימודים קודמים בהנהלת חשבונות. הקורס מתאים לכל מי שיש לו רצון ללמוד תפקיד חשוב בעולם משאבי האנוש ומחלקת החשבונות והשכר יכול להירשם לקורס הזה, ובפרט למי שכבר מתעסקים בתחום ורוצים להרחיב את הידע שלהם.

מבנה תוכנית הלימודים והיקף השעות

היקף שעות הלימוד של קורס חשבי שכר עומד על כ – 105 שעות אקדמיות.
הינה כמה מהנושאים החשובים שתלמדו במהלך הקורס:

  • מס הכנסה – רכיבי השכר של העובד, מע"מ, הכנסות פטורות ממס, מדרגות מס, נקודות זיכוי ועוד.
  • ביטוח לאומי – מענקים וגמלאות (זמניות או קבועות) שהעובדים יכולים להיות זכאים להם, ביטוחים שונים, חישוב שכר של עובד זר או של עובד ישראלי בחו"ל ועוד.
  • דיני עבודה חשובים נוספים – גיל פרישה, ענייני פנסיה ומוצרי חיסכון, יחסי עובד-מעביד, חוזי עבודה והסדרים ועוד.
  • חישוב שכר בפועל – יישום מעשי של פעולת חישוב השכר בתוכנת שכר לפי רכיבי השכר השונים ותוספות למיניהן כמו שעות נוספות, חופשה שנתית, ימי מחלה, דמי הבראה וניכויים כמו הפרשות לפיצויים ופנסיה, הזנת נתונים, הפקת תלושים ודיווח לרשויות לפי החוק.

במהלך הקורס יילמדו גם נושאים נוספים כמו אתיקה, עבודה עם נתונים ונושאים בסיסיים בעולם החשבונאות שיכולים להיות רלוונטיים ללימודים עתידיים בתחום הנהלת החשבונות או ראיית חשבון.

איפה לומדים?

אצלנו במכללת פסגות תוכלו ללמוד את הקורס בקלות ובנוחות, בין אם תרצו להגיע לאחד הסניפים שלנו ללימודים פרונטליים או ליהנות מגישה לכל התוכן הדרוש להסמכתכם מהמחשב האישי שלכם בבית. הקורס מועבר באופן פרונטלי בסניפים רחובות ורמת גן, ובאפשרותכם להירשם לקורס המוקלט כדי לשלב את הקורס בשגרה הקיימת שלכם. תנאי הקבלה לקורס במכללה שלנו הוא 12 שנות לימוד בלבד.

בחינות ותעודות

בחינות

במהלך הקורס תיבחנו בבחינות פנימיות של המכללה ותגישו עבודות שונות. בסיום הקורס תצטרכו לעמוד במבחן עיוני ומעשי של לשכת רואי החשבון כדי לקבל את ההסמכה הרשמית שלכם.

תנאי סף לקבלת תעודה

סטודנטים שנכחו ב-90% מהשיעורים ועברו את הבחינות הנדרשות יקבלו תעודת סיום קורס מטעם מכללת פסגות וגם תעודה מטעם לשכת רואי חשבון, המאפשרת לכם לעסוק בתחום באופן רשמי בכל מקום שבו תרצו לעבוד.

סיכום לימודי חשבות שכר

אצלנו במכללת פסגות תוכלו ללמוד קורס הנהלת חשבונות אונליין, מבלי לצאת מהבית! כל התכנים החשובים שאתם צריכים ללמוד כדי לעבור את הבחינות ולקבל את התעודות יהיו זמינים עבורכם 24/7 במערכת הלומדה שלנו, כל תכני הקורס כולל שיעורים מלאים קיימים במערכת הלומדה על מנת לאפשר לכם למידה בקצב שלכם לקראת הבחינות. הצוות המלמד יהיה זמין עבורכם לכל שאלה גם אם אתם לא מגיעים לסניפים הפיזיים שלנו, כדי שכל אחד ואחת המעוניינים לעסוק בתחום יוכלו לקבל הזדמנות שווה ללמוד ממיטב המומחים שבמכללת פסגות. הנהלת חשבונות היא תפקיד חשוב שצריך לאייש בכל עסק, מקטן ועד גדול, ועכשיו יש לכם הזדמנות להצטרף לתחום באמצעות קורס הנהלת חשבונות 1+2 של מכללת פסגות. הקורס מועבר במתכונת פרונטלית ודיגיטלית כדי שתוכלו לעשות זאת בנוחות ובהתאמה ללוח הזמנים שלכם, הצוות המקצועי שלנו ילמד אתכם את כל החומר המקצועי כולל תרגולים שיביאו אתכם לרמת מקצועיות גבוהה מאוד וכן יעזור לכם לצלוח את הקורס כדי לעבור את הבחינות של לשכת רואי החשבון ולקבל תעודת מקצוע רשמית לצד תעודת סיום הקורס מטעם מכללת פסגות. מכללת פסגות הכשירה משנת 2005 עשרות אלפי בוגרים בתחומי היזמות, שוק ההון והנדל"ן ושמאות מקרקעין ורכוש. רוצים לשמוע עוד פרטים על קורס הנהלת חשבונות או על התחומים האחרים שאנחנו עוסקים בהם? מוזמנים ליצור איתנו קשר לפרטים נוספים.

יועצי הלימודים שלנו זמינים עבורך, וישמחו לעזור!

יועצי הלימודים שלנו זמינים עבורך, וישמחו לעזור!

דילוג לתוכן