האם ניתן ללמוד מקצוע כמו שמאות מקרקעין מהבית?

פסח כבר מאחורינו וכמוהו גם שיא משבר הקורונה, שלצערנו גרם גם לשיעור האבטלה הגבוה ביותר מאז קום המדינה

לצד המשבר הכלכלי וההומניטרי, צמחו הרבה הזדמנויות חדשות, שמשברים תמיד מביאים עמם.
הצמיחה העיקרית וההזדמנות של המשבר הנוכחי, היא ההכרה והשימוש האינטנסיבי בעולם המקוון-הדיגיטלי.
הדוגמא המוחשית ביותר היא מניית אפליקציית ZOOM המאפשרת לנהל שיחות וידאו ושיחות וועידה רבות משתתפים, שמאז פרוץ הקורונה לחיינו, רשמה קפיצה מרשימה ביותר של יותר מ-100%!
הסיבה לכך היא שבתקופה זו עובדים הרבה יותר מהבית, וכל ניהול העסקים הפך להיות באופן מקוון. דוגמא יפה לקהל שלא היה רגיל לעבודה בצורה זו הוא משרד החינוך, שהשמיש את אפליקציית ZOOM לטובת לימודים מרחוק, מהבית, כך שהתלמידים יכולים להמשיך ללמוד ולשמור על שגרת בית הספר גם מבלי להיות שם פיזית.
סניף קחובות לימודי שמאות מקרקעין

אנשים גילו שהעבודה/לימודים מהבית ובאופן מקוון חוסכת להם הרבה מאוד זמן ומשאבים יקרים והיא כאן כדי להישאר.
מגמה נוספת שאנו עדים אליה בצורה מוגברת בתקופה האחרונה היא כמות מתעניינים גדולה של אנשים שדווקא עכשיו בוחרים בהסבת מקצוע לתחום מבוקש ויציב בענף הנדל"ן.
אנו ממש מזהים ביקוש מאד גבוה מפלח אוכלוסייה זה.

מסלול לימודי שמאות מקרקעין – אונליין

גם מכללת פסגות לא נשארה מאחור והיא ידעה לזהות כבר לפני שנה ש"הדבר הבא" הוא לימודים מרחוק באופן מקוון ואף נחלה הצלחה רבה בתחום.
המכללה מציעה מסלול ייחודי של לימודי שמאות מקרקעין באופן דיגיטלי שבו אפשר ללמוד ולצלוח את כל המסלול בדרך לקבלת הרישיון מבלי לצאת מהבית.
המסלול המקוון של לימודי שמאות מקרקעין מציע פתרון מלא, מקצועי, מתקדם, נוח וידידותי לכל סטודנט.
המסלול בנוי מ-12 קורסים מלאים של 10-13 שיעורים כל אחד.  כל שיעור מצולם ע"י צלם מקצועי באיכות תמונה וסאונד לא מתפשרים הנותנים תחושה לסטודנט כאילו הוא ממש פיזית בכיתה.
הצפיה בשיעורים מתבצעת דרך מערכת למידה דיגיטלית המותאמת במיוחד ללומדים מהבית ומאפשרת צפיה נוחה, מכל מקום ובכל שעה שרק תבחרו.  כל שצריך הוא חיבור אינטרנט ☺

למי המסלול מתאים ומהם תנאי הקבלה?

לכל מי שיש תואר אקדמי ממוסד המוכר על ידי המועצה להשכלה גבוהה או כאלה המתכננים לעשות תואר במקביל ללימודי השמאות.  הסיבה היא שרישיון שמאי מקרקעין במדינת ישראל ניתן רק לבעלי תואר אקדמי (תחום הלימודים אינו משנה).

איך המסלול בנוי ומה בעצם לומדים?

בכדי להיות שמאי מקרקעין, צריך לעבור 14 בחינות חיצוניות של מועצת שמאי המקרקעין ובנוסף שנת התמחות אצל שמאי מקרקעין, אותה ניתן לחלק גם לשנתיים.
אורך המסלול משתנה בהתאם לפטורים ולכמות הבחינות אליהן ניגשים בכל מועד. הממוצע הוא כשנה וחצי-שנתיים עד לסיום הבחינות המוקדמות ותחילת ההתמחות.
חשוב לציין שרוב הסטודנטים יאלצו לעבור פחות מ-14 בחינות מאחר וכל תואר אקדמי מאפשר קבלת פטור מבחינות מסוימות.
נושאי הלימוד והבחינות הן בנושאים שונים ומעניינים כמו : מימון, חוקי המקרקעין, מיסוי מקרקעין, נושאים תכנוניים והנדסיים, הערכת שווי נכסים והיבטים משפטיים של עולם הנדל"ן.

איך הלמידה המקוונת מתבצעת בפועל?

המסלול המקוון ללימודי שמאות מקרקעין במכללת פסגות בנוי כך שהוא מתאים לכל גיל, מין ומגזר וגם במיוחד לכאלה שהם פחות "טכנולוגיים".
כל השיעורים המתקיימים בכיתה, מצולמים על ידי צלם מקצועי, וכבר ביום למחרת, השיעור ערוך ומוכן לצפייה במערכת הלמידה הדיגיטלית.
היתרון המשמעותי בלמידה במסלול הדיגיטלי היא הגמישות והשליטה בשעות הלמידה. הסטודנט יכול לצפות בשיעור מתי שהוא רוצה, באיזו שעה שהוא רוצה וכמה פעמים שהוא רוצה, אפילו קיימת אפשרות לשנות את קצב הצפייה למהיר או איטי יותר.
מעבר לשיעורים המוקלטים, קיים במערכת הלמידה הדיגיטלית מערך שלם ומקיף של תרגולים הבנויים משאלות בחינות המועצה מהשנים האחרונות, כך שתוכלו לבחון את הידע שצברתם לאחר כל שיעור!  לכל התרגולים קיימים גם פתרונות מצולמים של המרצים, כך שלעולם לא יהיה מצב שתישארו עם שאלה שלא קבלתם עליה תשובה והסבר.
שלא תטעו, העובדה שהלמידה מתבצעת באופן מקוון, אינה אומרת שלא קיים חומר לימודי, מכללת פסגות שמאות היא מוסד הלימודים היחיד בתחום שמספק את *כל* החומרים והספרים הנלווים לסטודנטים שלומדים במסלול אונליין, והכל כלול במחיר וללא תוספת עלות.
ללימודי שמאות מקרקעין אונליין במכללת פסגות>>>

מסלול לימודי שמאות מקרקעין אונליין נותן לכם יותר!

יחס אישי ושירות מעולה לסטודנטים שלנו הוא בראש מעיינינו, לשם כך גייסנו רכזת מסלול מהתחום, המלווה את הסטודנטים במשך המסלול וזמינה תמיד לכל השאלות והבעיות שיכולות לצוץ במהלכו.
אנו מבינים שהרבה מהסטודנטים סיימו את התואר לפני לא מעט זמן, ואולי קיים קצת חשש בעיקר מהקורסים החישוביים, אל דאגה! יש לנו מערך שלם של מתרגלים המלווים את הקורסים החישוביים ומחזקים את מי שמתקשה.
זה לא סוד שבחינות המועצה הן מאתגרות. מתוך דאגה ואכפתיות להצלחה של כל סטודנט, ובכדי למקסם את הצלחתם, לפני כל בחינת מועצה, הסטודנטים מקבלים מאיתנו בין 3-5 מפגשי מרתון עם מתרגלים מקצועיים מהתחום.
במהלך המפגשים פותרים בחינות מועצה ומקבלים חיזוק אחרון שמכין את הסטודנט באופן מושלם.
מסלול שמאות מקרקעין אונליין אינו מוגבל בזמן! תוכלו ללמוד ולפרוס את הלימודים לכמה זמן שרק תרצו, והכי חשוב, אם קרה וחס וחלילה נכשלתם בבחינה, הקורס נשאר לכם זמין פתוח במערכת עד שתעברו אותה בהצלחה!
מתעניינים בלימודי שמאות מקרקעין? השאירו פרטים או התקשרו ויועץ לימודים יחזור אליכם למידע נוסף >>>

יועצי הלימודים שלנו זמינים עבורך, וישמחו לעזור!

יועצי הלימודים שלנו זמינים עבורך, וישמחו לעזור!

דילוג לתוכן