מסלול לימודי שוק ההון במכללת פסגות – מה הבוגרים שלנו חושבים?

מסלול שוק ההון של מכללת פסגות דרך עיני הבוגרים והסטודנטים


תחום שוק ההון קוסם לרבות ולרבים בשנים האחרונות, הן כהזדמנות להכנסה נוספת או רכישת ידע פיננסי. אבל לפני שקופצים למים ומתחילים להשקיע, חשוב מאד לצבור ידע וניסיון.
כאן נכנס לתמונה מסלול לימודי שוק ההון של "מכללת פסגות", המעניק לכם הכשרה מקיפה בתחום באמצעות קורסים מגוונים ברמות שונות, המועברים על ידי נבחרת המרצים שלנו, שתיכף נגיע גם עליה, אבל עוד קודם – הכי טוב שניתן לסטודנטים שלנו לדבר.
"הגעתי למכללת 'פסגות' כדי להבין קצת יותר לעומק איך מתבצע המסחר בשוק ההון", מספר בן אייל, רו"ח וחשב בכנסת ישראל. "אפילו בתור אחד שמגיע מהתחום הפיננסי, הלימודים פתחו עבורי עולמות חדשים ומרתקים.
סיום קורס שוק ההון אלון באר שבע

כיום אני סוחר פעיל במניות בזמני הפנוי, מה שמייצר לי לא רק הכנסה נוספת אלא גם לא מעט עניין ותחושת הישג, במיוחד כשאני מצליח לזהות מראש את הטרנדים וההתרחשויות. מכללת 'פסגות' מתמקדת בשלושה דברים שמאד חשובים לסטודנטים: מקצועיות, אמינות וכמובן, ליווי אישי".

נבחרת המרצים עם ניסיון בשטח

אל תטעו, מסלול ההכשרה מתאים לא רק לאנשים שבקיאים בתחום הכלכלי והפיננסי. גם אם מעולם לא התעניינתם בנושאים של סחר במניות או השקעות, יש לכם הזדמנות לעשות את הצעד הראשון שלכם בעולם המרתק הזה במהלך הלימודים בקורסים הבסיסיים שלנו. וכמובן, אלה מבינכם שכבר בעלי ניסיון, יכולים לדייק את הידע ולנסות להגיע לשיאים חדשים בקורסים למתקדמים.
נבחרת המרצים שלנו, כל אחד מהם לא רק שולט בידע הנדרש, אלא גם בעל ניסיון מוכח בשטח ולכן מביא איתו לכיתה (אגב, אפשר גם ללמוד בכיתה וירטואלית/אונליין/באינטרנט) את ההצלחות ואת הכישלונות שלו, כי כולנו יודעם, לא טועה מי שלא עושה שום דבר, במיוחד כשמדובר בתחום כל כך דינמי ומלא תהפוכות.
לדעת הכל על מסלול לימודי שוק ההון של מכללת פסגות>>>
"כל חיי עבדתי בתחום הנדסה רפואית ועכשיו, כשיצאתי לפנסיה, החלטתי לשנות ולגוון את תחום העיסוקים שלי", משתף אותנו מאיר לוי. "ביקשתי חוות דעת מהחברים שלי, מאחר וקצת חששתי להתחיל ללמוד משהו חדש, אבל הקורסים של מכללת 'פסגות' מאד שונים מקורסים אחרים, הם מתאימים גם לאנשים בגילאים שלי ונותנים פרספקטיבה רחבה, אך מעניקים כלים רבים גם לאנשים צעירים יותר, מה שאפשר להם לתכן את העתיד בצורה שקולה ורצינית. במשפט אחד – זו הדרך הנכונה לפתח הרגלי התנהלות פיננסית אפקטיבית ונכונה יותר.
בסיום הלימודים שלי במסלול שוק ההון של מכללת 'פסגות' יצאתי עם הרבה ידע וניסיון, אותם אני מיישם בחיים יום יום, בשעות הפנאי שלי כפנסיונר".

מוניטין של 15 שנה מוכיח את עצמו פעם אחרי פעם

חלק מהקורסים, כגון "ניהול תיק השקעות עצמאי" או "ניהול פיננסי – השקעות ארוכות טווח וניתוח פונדמנטלי" מתאימים גם לאלה שרק מתחילים את דרכם בשוק ההון.
לעומת זאת, הקורסים כגון "Pro Trading מודלים מתקדמים" ו-"אופציות מורחב" מתאימים לבעל רקע בתחום או לבוגרי הקורסים הבסיסיים שלנו. ניתן גם ללמוד קורסים המתמקדים בנושאים מאד ספציפיים, כגון "אגרות חוב קונצרניות וממשלתיות".
וכמובן, בואו לא נשכח את עניין החוסן הנפשי – נושא זה משתלב בכל אחד מהקורסים שלנו וקיים גם קורס-אימון ממוקד, למי שמעוניין לרכוש כלים נוספים להצלחה בשוק ההון.
מכללת 'פסגות' קיימת כבר יותר מ-15 שנה. אנחנו משתמשים באסטרטגיות ושיטות עבודה שכבר הוכיחו את עצמן כדי ליצור עבורכם הווה ועתיד טובים יותר. לכן, לא במקרה, רבים מהסטודנטים והבוגרים שלנו הם אנשים צעירים, שרק סיימו את שירותם הצבאי ומחפשים מסלול לימודים ממוקדם שיסייע להם לרכוש מקצוע לחיים.
חוות דעת על מכללת פסגות – מה הבוגרים שלנו באמת חושבים עלינו?>>>
"אחרי שהשתחררתי מהצבא, הייתי עובד שכיר בכל מיני עבודות: מלצרות ומכירות, אך חלמתי לעסוק בתחום שוק ההון. בהמלצה של החברים שלי הגעתי למכללת 'פסגות'. תחילה קורס אחד, אחרי עוד אחד. התחברתי מאד למרצים ולערכים של המקום, לרצינות, עדכניות ונחישות. עזבתי את כל העבודות המזדמנות והיום אני מתעסק רק במסחר בשוק ההון. אני מרוויח יפה, מאד מרוצה ויודע שעשיתי צעד המקדם אותי להיות איש עסקים מצליח".
לימודים במסלול שוק ההון של מכללת 'פסגות' הם המקפצה שלך לעתיד טוב יותר, בין אם מדובר ברכישת מקצוע חדש או רצון בהכנסה נוספת. כפי שכבר נוכחתם לגלות, בחלק מהקורסים לא תצטרכו ידע קודם או רקע בתחום, אך בהחלט תזדקקו לסבלנות, אחיות והתמדה. כל השאר תוכלו לקבל מהמרצים שלנו.

יועצי הלימודים שלנו זמינים עבורך, וישמחו לעזור!

יועצי הלימודים שלנו זמינים עבורך, וישמחו לעזור!

דילוג לתוכן