המסלול הירוק של מכללת פסגות – ללמוד לסחור בשוק ההון מהטובים ביותר

להגיע לעתיד כלכלי טוב יותר ובזמן קצר: מכללת פסגות משיקה את המסלול הירוק ללימודי שוק ההון 

המסלול הירוק מאפשר לכל חייל משוחרר ללמוד מסחר בשוק ההון על חשבון הפיקדון הצבאי

מכללת פסגות, המכללה המובילה והוותיקה ביותר בישראל בתחום לימודי שוק ההון, נדל"ן ויזמות עסקית, קיבלה אישור רשמי כמוסד לימודי המוכר לצורכי מימוש הפיקדון.

המכללה, עברה ועמדה בכל הדרישות הקפדניות והמחמירות במסגרת תהליך אישור מוסד מטעם משרד העבודה והרווחה, שכלל בדיקת והתאמת המבנה לדרישות, בחינת כישורי המורים, הרכזים ומנהל המכללה, מעבר על סילבוס הקורסים והסדנאות, וידוא איכות הציוד ועזרי הלימוד ועוד.   

לדעת הכל על שוק ההון, מסחר במניות, אגרות חוב והשקעות – בואו ללימודי שוק ההון במכללת פסגות>>>

מהו הפיקדון האישי?

הפיקדון האישי הוא הטבה כספית הניתנת לכל חייל משוחרר או מסיים שירות לאומי, על ידי האגף והקרן לחיילים משוחררים, אותו ניתן לממש בתום השירות, בתנאים מסוימים אשר נקבעו על ידי המדינה, כגון: לימודים והכשרות מקצועיות, לימודי נהיגה, הקמת עסק, קניית דירה ונישואים.

כספי הפיקדון "משתחררים" לאחר 14 יום מיום השחרור מצה"ל ומהשירות הלאומי, וניתנים למימוש באמצעות כניסה לאזור האישי באתר האגף והקרן לחיילים משוחררים.

במכללת פסגות, שכבר הכשירה למעלה מ-30,000 בוגרים במהלך שני העשורים האחרונים, מציעים לכל חייל משוחרר המעוניין לרכוש תחום מבוקש, מתגמל ומספק לחיים, להגיע ולהתרשם ממגוון המסלולים בעולמות שוק ההון, אותם כמובן ניתן ללמוד על חשבון הפיקדון לחיילים משוחררים.

המסלול הירוק של מכללת פסגות

לאחרונה, השיקה מכללת פסגות את "המסלול הירוק" – המסלול המקיף שילמד כל צעיר, גם ללא ידע מוקדם, כיצד להגדיל את ההכנסה מהבית, באמצעות מסחר בשוק ההון. מדובר במסלול הכשרה חדשני, ש"נתפר" באופן מדויק עבור צעירים שמחפשים את עתידם בשוק ההון, בכדי לייצר עבורם ביטחון כלכלי, מכל מקום ובכל מצב, מבלי לפחד על מקום העבודה, ומבלי להיות תלוי בקורונה ובהשלכותיה.

לימודים על חשבון הפיקדון, מעניקים לחיילים המשוחררים שגם ככה מסיימים את שירותם הצבאי ללא הון התחלתי, את האפשרות ללמוד דברים חדשים מבלי להוציא כסף מהכיס. 

זה לא סוד שתקופת הקורונה המאתגרת הובילה אלפי ישראלים להצטרף לתחום המסחר היומי בשוק ההון. הענף הפך בתוך זמן קצר עבור רבים מהם כמקור הכנסה מתגמל ביותר, ברגעים בהם שוררת בעולם ובארץ אי וודאות כלכלית. אך עם כל הכבוד לסיפורים מהשטח, אין כל חולק כי בשביל לבצע את פעולות המסחר באופן מקצועי ולא חובבני שעשוי לסכן את החסכונות של המשקיעים, יש ללמוד את תורת שוק ההון בצורה מוסדרת ומקצועית. לשם כך, יצרו מומחי שוק ההון של מכללת פסגות את המסלול הירוק – תוכנית הכשרה שמטרתה להעניק לאלפי צעירים במדינה את ההזדמנות ללמוד לסחור כמו המקצוענים ולא פחות חשוב – להימנע מטעויות.

יתרונות לימודי שוק ההון במכללת פסגות

במסגרת המסלול הירוק, ילמדו הסטודנטים 5 סמסטרים ממוקדים את כל עולם שוק ההון מא' ועד ת', תוך שימוש בכל הכלים והמודלים למסחר חכם בשוק ההון. אחד מהיתרונות המובהקים ביותר של מכללת פסגות בכלל, ושל המסלול הירוק בפרט, הוא למידת הכלים ושיטות העבודה שמיושמות כיום בשטח על ידי סוחרי שוק ההון הישראלים המיומנים, ביניהם אלפי בוגרי המכללה.

  • ללמוד מסחר ממנטורים: היבט חשוב נוסף שמציע המסלול הירוק של מכללת פסגות, הוא האפשרות ליהנות מליווי אישי צמוד של מנטור לכל אורך המסלול. המנטור יחנוך באופן פרטני את הסטודנט, וילמד אותו כל מה שחשוב ונדרש לדעת בתחום שוק ההון: מהיכרות עם כל מושגי היסוד, דרך זיהוי הזדמנויות, השקעות אטרקטיביות ואסטרטגיות שניצחו את השוק, ועד אימון מנטלי עם מענה על סוגיות כמו מתי כדאי לפעול מהר, ומתי כדאי פשוט לנשום עמוק. 
  • לשדרג את העתיד כלכלי: בוגרי מסלול לימודי שוק ההון, הם בעלי סיכוי גבוה יותר ליהנות מחיים של עצמאות כלכלית, ביטחון ואפשרויות הכנסה גדולות יותר מחבריהם. לאנשים אלו, ישנו אף יתרון ברור בקבלה לחלק מהמשרות הנחשקות ביותר במשק, כגון בתי השקעות, בורסה לניירות ערך, חברות ביטוח ובנקים. חלקם אף יכולים להמשיך לעבוד בעבודתם וליהנות מהכנסה צדדית כעצמאיים בתחום המסחר, בכל מקום ובכל זמן שירצו.
  • זמן לימודים קצר: זמן הלימודים הקצר יחסית, ביחס לתועלת שמקבלים בזכות לימודי שוק ההון, היא אחת הסיבות לפופולריות של התחום בקרב חיילים משוחררים.
  • להבין כיצד לעבוד עם כסף: מעבר לאפשרויות התעסוקה הבלתי נגמרות, קורסים בתחום שוק ההון מעניקים לסטודנטים השכלה פיננסית וידע רחב בנושאי כספים. לימודים אלו, עשויים לגרום לאנשים להבין כיצד הכי נכון להשתמש בכסף שלהם בכל תחנה ותחנה בחייהם. בימינו כידוע, אין הרבה אנשים שיודעים לנהל את הפנסיה, קרן ההשתלמות ושאר המוצרים הפיננסיים בצורה עצמאית ומקצועית. מהבחינה הזו, מסלול לימודי שוק ההון הוא תחליף מצוין ללימודי החינוך הפיננסי שאף אחד לא טרח ללמד אותנו בבית הספר.

על מכללות פסגות

מכללת פסגות היא המכללה המובילה והוותיקה בישראל ללימודי שוק ההון, נדל”ן, משכנתאות ויזמות, הפועלת קרוב ל-20 שנה בשוק, בזכות סוללת מרצים מהמומחים הבולטים בתחומם, עם ידע רלוונטי ומעודכן לאורך כל הזמן.

העיקרון המנחה של מכללת פסגות הוא לספק לכל אזרח בישראל את היכולת להשתחרר מהכבלים, לפתח ראייה עצמאית ולהבטיח כלכלי יציב, באמצעות הקניה של ידע וכלים במגוון תחומי עיסוק רווחים ומספקים. 


יועצי הלימודים שלנו זמינים עבורך, וישמחו לעזור!

יועצי הלימודים שלנו זמינים עבורך, וישמחו לעזור!

דילוג לתוכן