חוות דעת על מכללת פסגות / כל התשובות לשאלות על הלימודים במכללת פסגות

מתעניינים יקרים, נשמח לחסוך מכם זמן יקר והמון סימני שאלה

לפניכם, שאלות ותשובות נפוצות במיוחד שעלו בקרב התלמידים שלנו לפני רישום

מהם היתרונות בלימודי שוק ההון במכללת פסגות?

לימודי שוק ההון במכללת פסגות נחשבים למקצועיים ביותר, בזכות העובדה שהחומר בקורס מועבר ע"י מרצים עם ניסיון מקצועי עשיר במסחר, המייבאים את כל מה שצברו לאורך השנים לחומרי הלימוד. הסטודנטים יזכו להיכנס לקרביים של תחום שוק ההון וילמדו כיצד הדברים מתנהלים באמת במציאות, מעבר לתיאוריות.

מהי חוות הדעת של הסטודנטים על הרמה המקצועית במכללת פסגות?

אנו בכל יום ממשיכים לקבל פידבקים חיוביים מצד סטודנטים שנכנסו בשערי המכללה, ובתוך זמן קצר הפכו למקצוענים ובעלי שם בתחומם. אנו מזמינים אתכם לצפות בסרטוני המלצה של בוגרינו או אפילו ליצור עמם קשר טלפונית במטרה לחזק את תחושתכם.

מהי חוות דעת על מכללת פסגות מבחינת חוויית הלימוד של הסטודנטים?

מעבר לידע ולפרקטיקה, אנו לא מתפשרים גם על חוויית הלימוד עצמה. אנו מקפידים שכל תלמיד ייהנה ממסלול לימודים שמותאם לו, לפי רמתו וזמינותו, באמצעות למידה בכיתות מרווחות הכוללות מחשב חדש, לוח ענק, מקרן ואביזרים נוספים, או למידה מהבית.

האם המרצים במכללה הם מוכרים בתחומם?

בהחלט. בתור המכללה הוותיקה והמובילה בישראל ללימודי ייעוץ משכנתאות, שוק ההון, נדל"ן ופיננסים, אנו לא יכולים להתפשר על איכות הקורסים שלנו. לכן, כל אחד מהקורסים במכללה מועבר על ידי מומחה בתחומו עם הישגים מוכחים בשטח. מרצים אלו חיים ו"נושמים" את הענף, בקיאים בכל המגמות העדכניות, ומזקקים את המידע באופן נגיש, בכדי שכל סטודנט יצא עם ארגז כלים מלא בדרך לעצמאות כלכלית.

מהם היתרונות של מכללת פסגות בלימודי נדל"ן?

מכללת פסגות יצרה חבילת קורסים מגוונת בתחום הנדל"ן, בה כל אחד יכול לבחור את התחום הקרוב לליבו ולהתמקצע בו, ואף לשלב מספר קורסים במקביל בכדי להפוך ל"מאסטר" בנדל"ן. מסלול לימודי נדל"ן מורכב ברובו מהכשרה מעשית, הכוללת בין היתר סיורי שטח שמטרתם להכין את הסטודנטים ל"יום שאחרי", ולהקנות להם כלים חשובים המאפשרים להתנהל בצורה נכונה בענף, כגון, היכולת לאתר נכסים מתחת למחיר השוק, לזהות "מוקשים" בעסקאות ועוד.

הקורסים בנויים בצורה שמתאימה גם לאנשים שמעוניינים רק לדעת לרכוש נכס בתבונה, וגם לאנשים שמחפשים אפשרויות תעסוקה כמעט בלתי מוגבלות, כגון עבודה כמתווך עצמאי או כמשרה נוספת, עבודה כמשקיע נדל"ן מסחרי, ועוד רשימה ארוכה של מקצועות ריווחים.

האם מכללת פסגות ממשיכה ללוות את הסטודנטים שלה לאחר הלימודים?

חד משמעית כן. התפקיד שלנו אינו מסתיים בשיעור האחרון של הקורס. על מנת שהתלמידים שלנו יצלחו את טבילת האש הראשונה ביציאה לעולם האמיתי, אנו מקפידים להישאר קרובים, קשובים וזמינים לכל שאלה, וכמובן, להמשיך ולשתף בידע מקצועי, באמצעות וובינרים לבוגרים המועברים על ידי מרצי אורח ומומחי מכללת פסגות. חשוב להזכיר כי בעת הצורך, לכל בוגר תהיה פתוחה האפשרות לחזור ולעשות את הקורס, ללא כל עלות.

סיום קורס שוק ההון אלון באר שבעהאם הקורסים במכללה עולים על הציפיות מבחינה מעשית?

ההוכחה המנצחת לכך שהלימודים במכללת פסגות עולים על הציפיות היא העובדה שרבים מן הבוגרים שלנו השתלבו בשוק והחלו לעבוד בדיוק במקצוע אותו הם למדו (לדוגמה – מתווכי נדל"ן או יועצי משכנתאות). אנו גאים בבוגרים שלנו אשר ממשיכים לעשות חיל, וליצור פרויקטים מוצלחים והשקעות חכמות, כל אחד בתחומו, וחלקם הפכו עם השנים לשם דבר בתחומי העיסוק שלהם.

מהם היתרונות של לימודי יזמות בנדל"ן במכללת פסגות?

בשביל לפתח קריירה מוצלחת במגרש הנדל"ני, חשוב לרכוש ידע מעמיק ורצוי מאנשים שהגיעו מהשטח, גייסו משקיעים וסגרו שלל עסקאות חכמות. במסגרת לימודי יזמות בנדל"ן במכללת פסגות, המותאמים לאנשים גם ללא רקע בתחום, כל תלמיד יצא עם המיומנות הנדרשת כיצד ניתן להרוויח מנדל"ן ללא הון עצמי, איך לזהות הזדמנויות ולנצל אותם, ובעיקר כיצד להתגבר על החסמים ולהפוך ליזם נדל"ן חכם. חוות הדעת על לימודי יזמות בנדל"ן מצד בוגרי פסגות היא חיובית מאוד, ולא בכדי.

האם כיף לסטודנטים ללמוד במכללת פסגות?

חשוב לנו שבמסגרת הלימודים במכללה כל סטודנט ירגיש כמו בבית. צוות המכללה, מאנשי האדמיניסטרציה ועד המרצים, עושה כל שביכולתו להיות זמין לכל שאלה ולפתור כל בעיה שצצה. במהלך הקורס, יזכו הסטודנטים לליווי צמוד מצד רכזת תחום, אשר תדאג להם לכל הצרכים. אנו המכללה היחידה בתחום שנושאת “תו אמון הציבור”, המחייב אותנו לסטנדרטים גבוהים של אמת והגינות בפרסום, גילוי נאות ושקיפות.

האם גם יש ביקורת על מכללת פסגות שניתן לשפר וללמוד ממנה?

אף אדם, מוסד או מכללה אינם מושלמים. במהלך כל קורס, ומיד בסיומו, אנו מקפידים לחלק לבוגרינו משובים מעמיקים בכדי לדעת היכן עלינו לשפר. על אף הוותק הכולל למעלה מ-17 שנות פעילות, ו30,000 בוגרים שכבר עובדים בתחומי ההכשרה, אנו ממשיכים לבדוק את עצמנו כל העת, בכדי שנוכל להמשיך ולהעניק את ההזדמנות לכל אדם לרכוש מקצוע ולשדרג את עצמו ומשפחתו לחיים טובים ועצמאיים יותר.

 

חוות דעת על מכללת פסגות – מה הבוגרים שלנו באמת חושבים עלינו?>>>

לדעת הכל על מסלול לימודי שוק ההון של מכללת פסגות>>>

 


יועצי הלימודים שלנו זמינים עבורך, וישמחו לעזור!

יועצי הלימודים שלנו זמינים עבורך, וישמחו לעזור!

דילוג לתוכן