שווה לכם ללמוד קורסים בשוק ההון!

איך סוחרים בבורסה? איך מייצרים הכנסה נוספת באמצעות השקעות שכל אחד יכול לבצע?

לימודים של קורסים בשוק ההון הם כלי נהדר לחיים ויכולים לשנות לכם את החיים


בעבר, עולם העבודה היה יציב וחד-גוני ואנשים רבים עבדו כשכירים במשרות יציבות בחברות גדולות, במשך שנים רבות. כיום, שוק התעסוקה שונה מאוד והטכנולוגיות המתקדמות הפכו אותו לדינמי וגמיש. התוצאה: אנשים רבים מחליפים לעתים קרובות מקומות עבודה ובמקרים רבים אף עובדים במקביל בכמה משרות – כשהם משלימים הכנסה בחברות כמו אובר/וולט/גט וכו'.

היעלמותן של משרות יציבות רבות גרמה ליותר ויותר אנשים לנסות לבנות לעצמם מוקדי הכנסה עצמאיים, שיאפשרו להם לא להיות תלויים באחרים. בשנה האחרונה, מגפת הקורונה הפכה את המשימה הזו למאתגרת במיוחד, שכן תחומי עיסוק שלמים בענפים כמו אוכל ותיירות, כמעט נעלמו.

מצד שני, דווקא בתקופה האחרונה, חלה עלייה יוצאת דופן בכמות האנשים שפנו לעולם שוק ההון. בארצות הברית למשל נרשם זינוק חסר תקדים במספר האנשים שסוחרים מהבית בשוק ההון. מיליוני אנשים שנכנסו לתחום בשנה האחרונה בארה"ב גילו כי הוא מאפשר לייצר הכנסה נוספת, והתופעה בהחלט מחלחלת גם לישראל.

ללמוד מהטובים ביותר

ישנם מקצועות רבים שניתן ללמוד בתחום שוק ההון. מכללת פסגות, שמובילה את תחום הלימודים בענף כבר שנים רבות, מציעה מגוון רחב מאוד של מסלולי התמחות – ובכולם המרצים הם אנשי שוק הון מנוסים, שיש להם קבלות רבות. בתחום כמו שוק ההון, יש חשיבות עצומה למפגש ישיר עם אנשים "שכבר עשו את זה", ויכולים לחלוק עם אחרים לא רק ידע תיאורטי, אלא גם טיפים מעשיים שיעזרו להם להיות יותר טובים מהשחקנים האחרים בשוק.

אז מה לומדים? מי שיש לו חסכונות משלו יכול למשל ללמוד כיצד לנהל תיק השקעות באופן עצמאי ולקחת אחריות על הכסף שלו מבלי לשלם עמלות יקרות למנהלים חיצוניים. מי שרוצה לייצר לעצמו הכנסות נוספות ויכול ללמוד כיצד להפוך לסוחר בבורסה.

מי שמעוניין בלימודים של השקעות לטווח ארוך ופחות שעות מסך מול המחשב יכול לבחור במסלול של לימודי ניהול פיננסי. בנוסף, מכללת פסגות מאמינה שהצד המנטלי מאוד משפיע במסחר בשוק ההון ולכן מציעה בעיקר לסוחרים פעילים בתחום קורס ייחודי שמיועד לשיפור היכולות המנטאליות – ומסייע לחדד את היכולות הנדרשות להצלחה.
המסלולים השונים מגוונים מאוד מבחינת היקף השעות – ורמת ההשקעה הנדרשת מהמשתתפים בהם. כל אחד ואחת יכול למצוא לעצמו את המסלול המתאים – גם מי שאין לו כלל ידע וניסיון, וגם מי שכבר פעיל בענף ורוצה להעמיק את הידע שלו.

חשוב לדעת: בימים מורכבים אלה, שבהם כולנו מתמודדים עם אתגרי הקורונה, הלימודים מותאמים למצב – וניתן להשתתף בהם מרחוק. חומרי הלימוד והמרצים כולם עברו התאמה והכשרה כדי לתת את המענה הטוב ביותר לתקופה זו. ללימודים מרחוק יש גם יתרונות. הם מאפשרים גמישות רבה לסטודנטים בכל מה שקשור ללוחות הזמנים, ומגבירים את הנגישות לקורסים ולמרצים הטובים ביותר, בלי תלות במקום המגורים.

ההצלחה מדברת בעד עצמה

הלימודים במכללת פסגות מבוססים על מספר עקרונות שהוכיחו את עצמם לאורך השנים: מרצים מעולים בעלי ניסיון רב בשטח ובהכשרה, חומרי לימוד שמאפשרים לכל מי שמעוניין בכך להיכנס לתחום ולהבין אותו בקלות ובמהירות – וכן עזרה וסיוע צמודים לסטודנטים לכל אורך הדרך וגם לאחר הלימודים. הקורסים שלנו מתמקדים, כמובן לצד רכישת הידע התיאורטי הנדרש, בפרקטיקה עצמה וברכישת כלים מעשיים שמאפשרים לבוגרים שלנו להשתלב ולעבוד בתחום תוך זמן קצר.

תעודת ההצלחה הטובה ביותר של מכללה פסגות היא אלפי בוגרים שמצאו מקצוע לחיים.

לדוגמה, עידן שלומוביץ', בן 27 מר"ג, שלמד במסלול ניהול השקעות, התמקד בעולם הנדל"ן וזכה להצלחות רבות. "בזכות הכלים שקיבלתי, אני יכול ללכת ולעשות השקעות בכוחות עצמי", הוא מספר, "הבנתי עם השנים שאני אוכל לצאת לעצמאות פיננסית רק באמצעות השקעות ולא בעבודה רגילה, ושצריך למצוא דרך לאתר השקעות שיניבו כסף גם כשאנחנו במיטה והולכים לישון. אני ממליץ לכל אחד למצוא מסלול לימודים מתאים שיעזור לו למצוא את הדרך שלו".

מאיר לוי, פנסיונר, החליט לרכוש ידע שיעזור לו לנהל את הכספים שצבר לאורך חייו ונרשם לקורס במכללת פסגות, שהועיל לו רבות לדבריו. "קיבלתי פרספקטיבה רחבה על כל הנושא של ניהול הפיננסי", הוא מספר, "הקורס נתן לי ידע מקיף שיכול לעזור בכל גיל, לדעת לא לעשות טעויות עם הכסף. יצאתי עם הרבה ידע והרבה ניסיון ואני מיישם את זה בחיי היומיום שלי".

נשמע לכם מעניין? יכול להיות שזה הזמן שלכם לעשות שינוי כיוון בחיים. דווקא בימים אלה, שבהם המשק נמצא במשבר ועסקים רבים נסגרים, זה יכול להיות זמן מצוין לרכוש ידע חדש, שיכול לפתוח לכם אופק חדש לעתיד מבטיח, באמצעות לימודי שוק הון במכללת פסגות.

חוות דעת על מכללת פסגות – מה הבוגרים שלנו באמת חושבים עלינו?>>>

לדעת הכל על מסלול לימודי שוק ההון של מכללת פסגות>>>

יועצי הלימודים שלנו זמינים עבורך, וישמחו לעזור!

יועצי הלימודים שלנו זמינים עבורך, וישמחו לעזור!

דילוג לתוכן