גם מי שאינם אנשי כלכלה וכספים מושפעים מהנעשה בשוק ההון

ישנם לא מעט אנשים עם ידע בכלכלה החוששים ונרתעים מכניסה לאזור שנתפס בעיניהם כזירה שכל מה שקורה בתוכה הוא מקרי בהחלט.

גם להם, כמו לכל אחד שרוצה ללמוד, מיועדים לימודי שוק ההון למתחילים.

אחד המאפיינים המובהקים של מכללת פסגות, שמציעה לימודי ליבה בתחום שוק ההון, הינו בהכשרה הפרקטית והיישומית שהיא מעניקה לתלמידיה, אשר במהלך הלימודים מתנסים במסחר אונליין בחדר מסחר אינטרנטי הזמין עבורם בכל עת, הן בשעות הלימודים והן אחריהן, להתנסות וללימוד.

לימודי שוק ההון למתחילים מיועדים למי שרוצים לרכוש ידע בסיסי ומעשי לקראת הצטרפותם כסוחרים בשוק ההון, אבל ללימוד במכללת פסגות (המכשירה באופן פרקטי כניסת סוחרים חדשים לשוק ההון) יש תועלת רבה גם עבור מי שלא ייהפכו לסוחרים בעתיד.

לימודי שוק ההון: מגוון רחב של קורסים בשוק ההון במכללת פסגות>>>

היכרות טובה עם שוק ההון הודות ללימוד מסודר ושיטתי של מגוון הקורסים תאפשר לכם למלא תפקיד של יועצים ומנהלי תיקי השקעות.

בשוק ההון ישנו מרכיב מובנה של אי ודאות אבל יש בו גם עקרונות, שיטות, אסטרטגית, טקטיקות, השפעות פסיכולוגיות ומרכיבים רבים שניתן להתוודע אליהם במהלך הלימודים ובתוך כך להבין את האופן שבו פועל שוק ההון.

שוק ההון למתחילים בתחום

לימודי שוק ההון למתחילים – במקום ובזמן הנכונים לכם

אתם מוזמנים ליצור קשר – אם בטלפון ואם באמצעות הטופס המקוון באתר מכללת פסגות. לקראת הלימודים תוכלו לקבל ייעוץ מפורט להרכיב מערכת לימודים על פי הנטיות וצורכיכם. הלימוד מתבצע בקבוצות אבל היחס הוא אישי. בכל שלב תוכלו לשאול כל שאלה ולקבל עליה מענה.

כיתות הלימוד מאובזרות ועם עזרי לימוד מתקדמים וחדשניים שמקלים על הלמידה ומייעלים אותה.

במכללה שאינה ממומנת על ידי כל גוף שהוא וממילא אינה תלויה אף לא באחד מהגופים הקשורים לשוק ההון או שעשוי להיות להם אינטרס בו, הלימודים אובייקטיביים לחלוטין ומועברים על בסיס מקצועי בלבד.

ניסיונם הרב של המרצים בשוק ההון והיותם בעלי מתודות לימודיות איכותיות מבטיחות כי לימודי שוק ההון למתחילים במכללה יכשיר אתכם באופן הטוב ביותר לקראת הצטרפותכם אל שוק ההון כסוחרים או כממלאי תפקידים שיש להם קשר או נגיעה אליו. בהצלחה!

המכללה עוסקת בלימודי שוק ההון ומסחר בלבד, אינה מספקת שירותי ייעוץ השקעות כהגדרתם בחוק, ואינה בעלת רישיון מכוח החוק. יודגש: מבזקי המידע והשיעורים בחדרי המסחר כוללים נתונים כלליים אודות אירועים בשוק ההון, ואינם מתיימרים להוות תחליף לייעוץ השקעות המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של אדם מסוים

תגיות: ,

מהו התחום המתאים ביותר עבורך?
יועצי הלימודים שלנו זמינים עבורך, וישמחו לעזור!


מאמרים נוספים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Fill out this field
Fill out this field
יש להזין אימייל תקין.
You need to agree with the terms to proceed

הפוסט הקודם
לימודי שוק ההון למתחילים – מתאים לכולם
הפוסט הבא
לימודי שוק ההון – שער הכניסה שלך לכסף הגדול

צרו
קשר

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם…

תפריט