הסיפור שלנו

מגיל 15 אנחנו חולמים לפרוש כנפיים

עסקים... הצלחה... יזמות...

מגיל 15 אנחנו חולמים לפרוש כנפיים. עסקים.. הצלחה.. יזמות… כל אלו היו מילות מפתח בלקסיקון שלנו. במהלך הצבא התחלנו להתעניין ולחקור את שוק ההון. הבנו שעבורנו, זוהי דלת הסתרים לעולם מלהיב הצופן בתוכו אין סוף אפשרויות. ואכן, מיד עם השחרור צללנו לעולמות המסחר. מדי יום ישבנו שעות ארוכות מול המסכים, בסבלנות ובעבודה מתודית, בוחנים את האופציות, לומדים את המגרש, את השחקנים. התמכרנו לתהליך, לפוטנציאל, להתרגשות, ויחד עם זאת שמרנו על העקרונות שלנו כמשקיעים סולידיים שאינם נוטים להמר. עם הזמן הלכנו והשתכללנו, הלכנו והתמקצענו, שעות המסך עשו את שלהן והגיע הרגע בו הבנו שאנחנו על המסלול הנכון, הביצועים בשוק ההון הוכיחו את עצמם והרווחים, כצפוי, נסקו.

 

אבל הישיבה מול מסכים לאורך שעות כה ארוכות מיצתה את עצמה. לא עלה בדעתנו לנטוש את שוק ההון, אבל חיפשנו להכניס פקטור נוסף לחיינו, כזה שהכיל בתוכו מגע אנושי, אישי ומעורבות חברתית. הבנו שהצטבר בידינו ידע רב שלא יסולא בפז והחלטנו לחלוק אותו עם אחרים. וכך התפננו לממש את אהבתנו הראשונה. יזמות.

בגיל 24 הקמנו מכללה במטרה להעביר הדרכות בנושא שוק ההון. לא ידענו דבר, טעינו המון אבל בערה בנו תשוקה והיתה תחושת בטן ומחויבות עמוקה. היום, 18 שנים מאוחר יותר, לא רק זאת שבנינו מכללה משגשגת, אלא שהיום המכללה מתהדרת בשישה סניפים ברחבי הארץ והיא נוגעת בתחומים רבים כגון יזמות נדל"ן, יעוץ משכנתאות, שמאות מקרקעין ולימודי יזמות עסקית.

הסיפור שלנו הוא סיפור של שני נערים וחלום, שלמרות כל הקשיים בדרך לא ויתרו, לא הרימו ידיים, והם מגשימים את חלומם וייעודם כל יום מחדש. אנחנו מאמינים שעם הידע והליווי המתאים, עם הנחישות והרוח המתאימה כל אחד יכול. 

אייקון אייקון

2022

חוגגים 33,452 סטודנטים
אייקון אייקון

2020

הכרת משרד התמ"ת ופיקדון לחיילים
אייקון אייקון

2019

הקמת חטיבת שמאות מקרקעין ורכוש
אייקון אייקון

2016

תו אמון הציבור מוענק למכללת פסגות
אייקון אייקון

2012

פתיחת חטיבת לימודי נדל''ן ויועצי משכנתאות
אייקון אייקון

2010

מכללת פסגות הופכת לרשת סניפים בפריסה ארצית
אייקון אייקון

2009

הספר לאן נעלמו 300% הפך לרב מכר
אייקון אייקון

2007

"מפצחי המניות - רועי ויניב" - TheMarker
אייקון אייקון

2005

הקמת המכללה

יועצי הלימודים שלנו זמינים עבורך, וישמחו לעזור!

יועצי הלימודים שלנו זמינים עבורך, וישמחו לעזור!

דילוג לתוכן