לימודי מסחר והשקעה בשוק ההון – להתחיל מהתחלה!

לימוד מסחר בבורסה – בורסה למתחילים – איך מתחילים לסחור?

כותב:  רועי ראובן מייסד ובעלים משותף במכללת פסגות
לעמוד אודות מכללת פסגות>>>


כל אחד יכול לפתוח תיק השקעה בשוק ההון – פתיחת חשבון מסחר הפכה לתהליך קצר ביותר ע"מ להקל על המעוניינים לזנוח את הבנקים ועמלות המסחר המטורפות שלהם.
ראשית יש לבחור בסוג חשבון המסחר וייעודו: מסחר בבורסה בארץ / מסחר בבורסות זרות / מסחר במט"ח / השקעה באופציות בינאריות וכו'. לכל סוג חשבון תהליך שונה במעט ממשנהו.
פתיחת חשבון בבורסות (בארץ או בחו"ל) מצריכה זיהוי מלא (מול הברוקר) ובמקביל גם מילוי חוברת פרטים ומסמכים (מילוי החוברת עשוי לארוך כ-10-12 דקות). ההפקדה לחשבון המסחר יכולה להיעשות אך ורק באמצעות העברה בנקאית או צי'ק.
לעומת זאת, פתיחת חשבון מסחר במט"ח או באופציות בינאריות היא תהליך קצר יותר ויכול להיעשות תוך דקות אפילו מכורסת הבית שלך (כאן תוכלו גם כמה טיפים על מסחר בשוק ההון). במידת הצורך מוענקת גם תמיכה טכנית לליווי תהליך הפתיחה הקצר. ההפקדה לחשבון המסחר יכולה להיות ע"י העברה בנקאית, צי'ק או אפילו באמצעות שימוש בכרטיס אשראי.
השקעה בשוק ההון ובבורסה

השקעה בשוק ההון – עשו זאת נכון

במקרים רבים בהם אנו נתקלים אנו פוגשים בסוחרים בשווקי ההון בהיקפים שונים שעל אף שמשלמים עמלות מסחר גבוהות ביותר בבנקים מתעצלים לקום ולפתוח חשבון למסחר.
רק לאחר שיחה, שמסבירה להם את הפשטות והמהירות שבפתיחת חשבון מסחר וההבנה שיוכלו לחסוך מידי שנה אלפי שקלים על עמלות מסחר מטורפות הם מעכלים ומוכנים לפתוח חשבון למסחר במנותק מחשבון הבנק שלהם.
לאחר אישור הברוקר שהחשבון נפתח מקבל הסוחר גישה למערכת המסחר הכוללת שם משמש, מספר חשבון וסיסמא. במקביל מקבל הסוחר גם קוד זיהוי טלפוני לצורך ביצוע עסקאות מול חדר מסחר בבורסה.
הצטרפו ללימודי שוק ההון במכללת פסגות>>>

המכללה עוסקת בלימודי שוק ההון ומסחר בלבד, אינה מספקת שירותי ייעוץ השקעות כהגדרתם בחוק, ואינה בעלת רישיון מכוח החוק. יודגש: מבזקי המידע והשיעורים בחדרי המסחר כוללים נתונים כלליים אודות אירועים בשוק ההון, ואינם מתיימרים להוות תחליף לייעוץ השקעות המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של אדם מסוים

יועצי הלימודים שלנו זמינים עבורך, וישמחו לעזור!

יועצי הלימודים שלנו זמינים עבורך, וישמחו לעזור!

דילוג לתוכן