אופציות מעוף – האם מתאימות למשקיעים עם מעוף?

מהן אופציות מעוף ומדוע הן תנאי הכרחי למסחר מושכל?


אופציות מעוף (הידועות יותר ככתבן מעו"ף – מכשירים עתידיים ופיננסיים), הן אחד מאפיקי המסחר היותר אטרקטיביים בשוק ההון, כפי שהוא מתממש, הלכה למעשה, בבורסה של תל-אביב. תנאי הכרחי למסחר מושכל בו הוא לימוד יסודי של התחום. תנאי מוקדם הכרחי לרכישת יכולת לסחור באמצעות אופציות מעו"ף הוא לימוד יסודי של התחום.
במכללת פסגות מוצע לכם קורס יסודי, בן שישה שבועות, שבו תלמדו כל מה שנדרש בכדי להבין כיצד פועל השוק ואם תרצו – להתחיל לסחור בו.
רוצים לדעת על מסחר בבורסה? בואו ללימודי שוק ההון במכללת פסגות>>>
הלימוד התיאורטי משולב שלימוד מעשי של תחום המעוף. ראש פתוח, רצון, מוטיבציה, יכולת לפעול בתחום אשר השינוי הוא המשתנה הקבוע הכמעט יחיד בו עשויים לסייע לכם לרכוש ידע וכלים למסחר בתחום חם ומאתגר בשוק ההון.
אם סברתם עד עתה כי מסחר באופציות המעו"ף שמור רק ליחידי סגולה, התוודעות אל הנושא באופן שבו הוא נלמד בפסגות יגרום לכם לשנות את דעתכם.
אופציות מעו"ף ממחישות את מאפייני המסחר בכלל ואת התכונות הנדרשות ממשקיעים בבורסה בפרט. הלימוד מאפשר להתוודע אל אסטרטגיות המסחר והטכניקות שלו, הבנת משמעות המרכיב הרגשי במסחר, חשיבותה של משמעת עצמית, סבלנות, יכולת לנצל מצבים משתנים על-ידי זיהוי העיתוי המתאים להצטרף אל מגמה עולה, להימנע מפעולות מסוימות כאשר מגמת המסחר יורדת וכיצד לפעול במצב שבו המניה מדשדשת.

לא נדרש ידע מוקדם

הקורס ילמד אתכם כל מה שחשוב וחיוני לדעת על אופציות מעו"ף: המרכיבים השונים המשפיעים עליהן, טכניקות מסחר על-פי המגמות בשוק, סטיות תקן, מה בין מסחר יומי לבין מסחר המכונה "מסחר מגמתי לפקיעה", אופציית רכש, אופציית מכר, נכס בסיס, כיצד למזער סיכונים או לבטלם כליל באמצעות שימוש באסטרטגיות מסחר שונות ועוד. ניתן להצטרף לקורס גם אם אין לכם כל ידע ואף לא מושג על אודות שוק ההון בכלל ואופציות מעוף בפרט.
אופציות מעו"ף המשקפות את תיק מניותיהן המשוקלל של 25 החברות הגדולות והמובילות במשק מהווה אתגר לכל משקיע. מי מכם שרואה אתגר בלימוד הנושא ובתחילת מסחר באופציות קורצות אלה יוכלו לקבל הכשרה יסודית במכללת פסגות, אשר כשמה כן תפיסתה את תפקידה – להכשיר אנשים להגיע אל פסגות ההצלחה בתחום שוק ההון.

המכללה עוסקת בלימודי שוק ההון ומסחר בלבד, אינה מספקת שירותי ייעוץ השקעות כהגדרתם בחוק, ואינה בעלת רישיון מכוח החוק. יודגש: מבזקי המידע והשיעורים בחדרי המסחר כוללים נתונים כלליים אודות אירועים בשוק ההון, ואינם מתיימרים להוות תחליף לייעוץ השקעות המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של אדם מסוים

יועצי הלימודים שלנו זמינים עבורך, וישמחו לעזור!

יועצי הלימודים שלנו זמינים עבורך, וישמחו לעזור!

דילוג לתוכן