כותב: מכללת פסגות

אג"ח קונצרניות הינן אגרות חוב סחירות, אשר אותן מפיקה חברה ספציפית כנגד הלוואה הניתנת בבנק. שם נרדף של אגרות חוב קונצרניות, הוא אג"ח חברות. מי שמעדיף לבצע השקעות סולידיות (בטוחות), נכון שישקיע באפיק זה ולא ייקח סיכונים מיותרים בהשקעות אחרות מתחום שוק ההון. אגרות חוב קונצרניות הן אגרות חוב אותן מנפיקות חברות ציבוריות והן אינן נושאות סיכונים או טומנות בחובן הפסדים עתידיים והמאפיין הבולט של אג"חים אלו היא התשואה הגבוהה אותה ניתן להפיק בטווח הקצר והארוך גם יחד. על מנת להתחיל ולסחור באיגרות חוב מהסוג הסולידי, יש צורך ללמוד את התחום, עם לימודי ייעוץ השקעות לדוגמא, ולהבין היכן נכון להשקיע ומיהי החברה או החברות המובילות דרכן נכון לרכוש אגרות חוב, תוך סיכויי גבוה כי התשואה תשתלם.

אגרות חוב קונצרניות

מכללת פסגות תוביל אתכם להצליח במסחר בשוק ההון בכלל ובאג"ח קונצרניות בפרט. כדי לסבר את אוזנכם, נכתוב עבורכם מספר שורות, המסבירות כיצד החלו את דרכן אגרות חוב קונצרניות. אג"חים אלו התחילו במטרה לאפשר לחברות גדולות לקחת הלוואות בנקאיות במסלולי ריבית משתלמים. לפני שצצו אגרות חוב אלו, לא התאפשר לחברות להלוות סכומים בתנאים משתלמים אם בכלל, אך בנקודה בה אגרות החוב החלו להיסחר בשוק ההון, הפלא ופלא, פתחו הבנקים את שעריהם והעניקו הלוואות משתלמות לחברות ופרטיים מאז ועד היום. אם חשקה נפשכם בתשואה גבוהה עבור השקעה אותה אתם מבצעים באמצעות אגרות חוב קונצרניות, הגיע זמן ללמוד את הדרך הנכונה לבצען ולהרחיב לא רק את הידע האישי שלכם, אלא גם את חשבון הבנק שלכם.

יתרונות אגרות החוב

השקעה של אגרות חוב קונצרניות, מאפשרת לכם ליהנות מיתרונות רבים ומגוונים.
• תנודה נמוכה
• ניהול סיכונים שקול ומבוסס
• גישה לשוק סולידי עם ידע לא בהכרח רחב (אך חשוב ללמוד כדי להצליח ולא להישאר בינוניים)
• תזרים מזומן קבוע באמצעות ריבית קבועה אותה משלמים למשקיעים ולסוחרים.
• תשואות טובות
• פיזור הסיכון על ידי רכישה מגוונת של מספר אגרות חוב
• אפשרות לקזז הפסד מרווח ועוד.
אם גם אתם רוצים ללמוד לנהל תיק השקעות סולידי באמצעות אגרות חוב קונצרניות, זה הזמן ללמוד את התחום ולהרוויח בגדול

המכללה עוסקת בלימודי שוק ההון ומסחר בלבד, אינה מספקת שירותי ייעוץ השקעות כהגדרתם בחוק, ואינה בעלת רישיון מכוח החוק. יודגש: מבזקי המידע והשיעורים בחדרי המסחר כוללים נתונים כלליים אודות אירועים בשוק ההון, ואינם מתיימרים להוות תחליף לייעוץ השקעות המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של אדם מסוים

מהו התחום המתאים ביותר עבורך?
יועצי הלימודים שלנו זמינים עבורך, וישמחו לעזור!


מאמרים נוספים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Fill out this field
Fill out this field
יש להזין אימייל תקין.
You need to agree with the terms to proceed

הפוסט הקודם
שוק ההון: לימודי שוק ההון בחיפה, אצל המומחים!
הפוסט הבא
פיזור נכון בתיק ההשקעות

צרו
קשר

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם…

תפריט