יאיר טל

מרצה נדל”ן

מרצה, יזם ומשקיע נדל”ן

בעל 27 שנות קריירה כמנהל בכיר בענף ההייטק.
מייסד “UrbaniPro”,חברת בוטיק להשקעות נדל”ן העוסקת בהשקעות, ייזום פרויקטים וליווי משקיעים בישראל, אירופה וארה”ב.
מרצה בכיר ומאמן אישי להשקעות ויזמות נדל”ן במכללת פסגות.
מלווה משקיעים רבים להשקעות נדל”ן בארץ ובחו”ל.

בשנת 2002, כמו רבים מאיתנו, נתקלתי בספר “אבא עשיר – אבא עני”. על אף שזה נשמע נדוש – הספר שינה את מסלול חיי. מיד כשסיימתי אותו, קיבלתי מספר החלטות. החשובה שבהן – החלטתי שבמקביל לניהול קריירה מאתגרת בעולם ההייטק – אעשה כל מה שנדרש כדי שאוכל לצאת לעצמאות כלכלית מוקדם ככל האפשר. סגרתי את הספר ותוך חודשיים – רכשתי דירה ראשונה להשקעה.
מאז, במקביל לעבודה במשרה מלאה המשכתי ללמוד ולהשקיע בנדל”ן.
עם הזמן, התחלתי ליזום גם פרויקטי נדל”ן להשבחה ובשנת 2012 – התחלתי לרכוש נכסים גם בארה”ב.
בשנת 2016  יצאתי לעצמאות והקמתי את UrbaniPro – חברת בוטיק לייזום פרויקטיי נדל”ן וגיבוש קבוצות השקעה לפרויקטים בישראל, אירופה וארה”ב.
אני רואה שליחות בהעברת הידע, תפישת העולם והחתירה לעצמאות כלכלית דרך השקעה בנדל”ן – גם לאחרים.

quote

בשנת 2002, כמו רבים מאיתנו, נתקלתי בספר “אבא עשיר – אבא עני”. על אף שזה נשמע נדוש – הספר שינה את מסלול חיי. מיד כשסיימתי אותו, קיבלתי מספר החלטות. החשובה שבהן – החלטתי שבמקביל לניהול קריירה מאתגרת בעולם ההייטק – אעשה כל מה שנדרש כדי שאוכל לצאת לעצמאות כלכלית מוקדם ככל האפשר. סגרתי את הספר ותוך חודשיים – רכשתי דירה ראשונה להשקעה.מאז, במקביל לעבודה במשרה מלאה המשכתי ללמוד ולהשקיע בנדל”ן.עם הזמן, התחלתי ליזום גם פרויקטי נדל”ן להשבחה ובשנת 2012 – התחלתי לרכוש נכסים גם בארה”ב.בשנת 2016  יצאתי לעצמאות והקמתי את UrbaniPro – חברת בוטיק לייזום פרויקטיי נדל”ן וגיבוש קבוצות השקעה לפרויקטים בישראל, אירופה וארה”ב.אני רואה שליחות בהעברת הידע, תפישת העולם והחתירה לעצמאות כלכלית דרך השקעה בנדל”ן – גם לאחרים.

יועצי הלימודים שלנו זמינים עבורך, וישמחו לעזור!

דילוג לתוכן