יאיר טל

quote

יאיר טל

מרצה נדל”ן

משקיע ויזם נדל"ן מנוסה ומנכ"ל משותף של אורבניפרו – חברת בוטיק להשקעות נדל"ן .בעברו – מנהל בכיר בתעשיית ההי-טק. החל משנת 2002, צבר ניסיון בעיסקאות נדל"ן מגוונות למגורים, השקעות מניבות בארץ ובחו"ל (ארה"ב ואירופה) ופרויקטיי השבחה ובנייה. במהלך 2016 החליט לבצע שינוי קריירה, אז הפנה את מרצו לעיסוקו העיקרי ביזמות נדל"ן והקים את אורבניפרו, העוסקת בהשקעות נדל"ן, גיבוש קבוצות השקעה בחו"ל וליווי משקיעים לטובת יצירת עצמאות כלכלית מבוססת נדל"ן. בנוסף – יאיר שותף ומנהל פרויקטי התחדשות עירונית (תמ"א 38) בגוש דן. ליאיר תואר ראשון בהנדסת חשמל (אונ' תל אביב) ותואר שני במנהל עסקים (הטכניון).

בשנת 2002, כמו רבים מאיתנו, נתקלתי בספר “אבא עשיר – אבא עני”. על אף שזה נשמע נדוש – הספר שינה את מסלול חיי. מיד כשסיימתי אותו, קיבלתי מספר החלטות. החשובה שבהן – החלטתי שבמקביל לניהול קריירה מאתגרת בעולם ההייטק – אעשה כל מה שנדרש כדי שאוכל לצאת לעצמאות כלכלית מוקדם ככל האפשר. סגרתי את הספר ותוך חודשיים – רכשתי דירה ראשונה להשקעה.מאז, במקביל לעבודה במשרה מלאה המשכתי ללמוד ולהשקיע בנדל”ן.עם הזמן, התחלתי ליזום גם פרויקטי נדל”ן להשבחה ובשנת 2012 – התחלתי לרכוש נכסים גם בארה”ב.בשנת 2016  יצאתי לעצמאות והקמתי את UrbaniPro – חברת בוטיק לייזום פרויקטיי נדל”ן וגיבוש קבוצות השקעה לפרויקטים בישראל, אירופה וארה”ב.אני רואה שליחות בהעברת הידע, תפישת העולם והחתירה לעצמאות כלכלית דרך השקעה בנדל”ן – גם לאחרים.

אני מאמין

השקעה בנכסים יוצרת את הדרך לחירות. הנכסים החשובים בהם יכול אדם להשקיע, מעבר למשפחתו הינם: תודעה, השכלה, מיומנויות וקשרים עיסקיים וחברתיים. השקעה נכונה בנכסים האלו – סוללת את הדרך ליצירת נכסים מוחשיים, פיננסיים ונדל"ניים, המעניקים את החירות הכלכלית, החשובה לא פחות. ויחד עם זה, חשוב לזכור: אין ארוחות חינם, כדי להצליח – צריך לעבוד קשה, בהתמדה, דבקות במטרה, מקצוענות ויושרה. אבל מעל הכל – חייבים גם להינות מהדרך.

יועצי הלימודים שלנו זמינים עבורך, וישמחו לעזור!

יועצי הלימודים שלנו זמינים עבורך, וישמחו לעזור!

דילוג לתוכן