כותב: מכללת פסגות

קורס שוק ההון הוא צעד קטן, ראשוני, בדרך אל עולם המסחר המרתק. לשוק ההון יש חוקים, כללים, מנגנונים, דינאמיקה. יש בו מרכיב של אי ודאות ולכן הוא עלול לקלוע למתח, לחרדה,ותמיד לייצור סוגים שונים של ריגושים. כרוכים בו ציפייה, שלפעמים נכזבת ולפעמים מתגשמת, ותמיד מהולה בו תקווה – שמחר תזרח השמש. מחר ההשקעה תניב תשואה, מחר הימור יתברר ככדאי.

קורס שוק ההון מוצע לכם במכללה בלתי תלויה, המכשירה את התלמידים למסחר בשוק ההון. מי מכם שרוצים להגיע לפסגה מוזמנים להתחיל בפסגות – המכללה המציעה מסגרת לימודית פרקטית ויישומית לשוק ההון.

קורס שוק ההון – שלב אחר שלב

מי שאין להם כל היכרות מוקדמת עם השוק ייטיבו לעשות אם ילמדו את הנושא מהיסוד, מהבסיס. יועצי המכללה יתאימו עבורכם את מסגרת הלימודים המיטבית, שבה תוכלו לבנות את מסד הידע שלכם על אודות שוק ההון נדבך אחר נדבך.

המכללה מעמידה לרשות תלמידיה כלים ועזרי לימוד המקלים עליהם להתוודע אל שוק ההון ולהשתלב בו, בהדרגה, בין השאר באמצעות סימולציות של עסקאות המתבצעות בחדר המסחר און ליין במכללה  במסגרת קורס שוק ההון.

המכללה עוסקת בלימודי שוק ההון ומסחר בלבד, אינה מספקת שירותי ייעוץ השקעות כהגדרתם בחוק, ואינה בעלת רישיון מכוח החוק. יודגש: מבזקי המידע והשיעורים בחדרי המסחר כוללים נתונים כלליים אודות אירועים בשוק ההון, ואינם מתיימרים להוות תחליף לייעוץ השקעות המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של אדם מסוים

מהו התחום המתאים ביותר עבורך?
יועצי הלימודים שלנו זמינים עבורך, וישמחו לעזור!


מאמרים נוספים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Fill out this field
Fill out this field
יש להזין אימייל תקין.
You need to agree with the terms to proceed

הפוסט הקודם
סקלפינג –הדרך לפסגה עוברת דרך פסגות
הפוסט הבא
ליאור ברק – האם אפשר להרוויח בשוק מדשדש?

צרו
קשר

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם…

תפריט