קורס בשוק ההון – צעד ראשון בעולם הכלכלה

כותב: מכללת פסגות

קורס בשוק ההון מה זה אומר? מהו בעצם שוק ההון? מול מי סוחרים ומה סוחרים בו? האם שוק ההון הישראלי כפוף לשוק הבינלאומי או פועל במנותק ממנו? מהם הגורמים המשפיעים על שוק ההון וכיצד? על שאלות אלו ורבות אחרות ניתן לקבל תשובות כאשר לוקחים קורס בשוק ההון.

לשוק ההון שותפים רבים הפעילים בו ומניעים אותו, חברות פרטיות, משקי בית פרטיים ואף גופים גדולים כמו הממשלה. כל אחד מהם מעוניין להגדיל את הונו ולמנף את עסקיו. הכוחות הגדולים המניעים את השוק הזה על בסיס יומיומי הם אלה שהופכים את אותו קורס בשוק ההון למרתק כל כך. מה שהיה פעם עולם סודי השמור לבנקאים מעונבים הפך היום לנגיש, בזכות הגלובליזציה בעולם המודרני ובאמצעות קורס בשוק ההון יכול כל אדם להפוך לבקיא ברזי השוק ולסוחר של ממש.

קורס בשוק ההון יחשוף את הלומדים בו לעולם שוק ההון הגדול והרחב ויאפשר הכרה של הגורמים השונים הפועלים בשוק, של הכוחות המתמודדים בו ועוד. משקיעים מתחילים יזכו להדרכה והכוונה של צעדיהם הראשונים במסחר בשוק וכן הכרה של אפיקי ההשקעה הקיימים ואלו המומלצים וכיצד ניתן להבחין ולהכיר ביניהם עד למימוש.

קורס בשוק ההון מתאים לכל מי שמעוניין להרחיב את ידיעותיו בתחום הכלכלה והמסחר, לכל מי שרוצה לפתוח בקריירה חדשה עם אופציה לרווחים כלכליים נאים ולכל מי שמעוניין לשדרג את יכולותיו בתחום הכלכלי או להעשיר את עצמו במקום העבודה בקורס שנוגע כמעט לכל תחום בחיים. למעוניינים לקחת קורס בשוק ההון כדאי לזכור כי הרקע והניסיון אינם רלוונטיים, רק הרצון ללמוד ולהצליח.

עלות קורס בשוק ההון היא כאלפי שקלים, אך עשויה להגיע גם לכמה עשרות אלפי שקלים כאשר בוחרים במסלול לימודים ייעודי ומקיף. העלות הבסיסית היא עבור קורס בשוק ההון למתחילים המעניקה להם תעודת בוגר קורס ומשמשת עבורם יריית פתיחה בתחום. השתלבות בעולם שוק ההון בצורה מקצועית מאפשרת לרבים להשיב את עלויות הלימוד די במהירות ואותו קורס בשוק ההון הופך עבורם לכלי ראשוני ומשמעותי בדרך הארוכה אל לב עולם הכלכלה.

המכללה עוסקת בלימודי שוק ההון ומסחר בלבד, אינה מספקת שירותי ייעוץ השקעות כהגדרתם בחוק, ואינה בעלת רישיון מכוח החוק. יודגש: מבזקי המידע והשיעורים בחדרי המסחר כוללים נתונים כלליים אודות אירועים בשוק ההון, ואינם מתיימרים להוות תחליף לייעוץ השקעות המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של אדם מסוים

מהו התחום המתאים ביותר עבורך?
יועצי הלימודים שלנו זמינים עבורך, וישמחו לעזור!


מאמרים נוספים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Fill out this field
Fill out this field
יש להזין אימייל תקין.
You need to agree with the terms to proceed

הפוסט הקודם
מושגים בסיסיים בשוק ההון
הפוסט הבא
לימודי שוק ההון למתחילים – מתאים לכולם

צרו
קשר

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם…

תפריט