לימוד שוק ההון למתחילים- גם אתם מוזמנים להתחיל

גם מי שאינם אנשי כלכלה וכספים מושפעים מהנעשה בשוק ההון. ישנם לא מעט אנשים עם ידע בכלכלה אבל גם הם חוששים ונרתעים מכניסה אל שוק ההון שנתפס בעיניהם כזירה שכל מה שקורה בתוכה הינו מקרי בהחלט. גם להם, כמו לכל אחד שרוצה ללמוד, מיועדים לימודי שוק ההון למתחילים.

אחד המאפיינים המובהקים של מכללה המציעה לימודי ליבה בתחום שוק ההון הינו בהכשרה הפרקטית והיישומית שהיא מעניקה לתלמידיה, אשר במהלך הלימודים מתנסים במסחר אונליין בחדר מסחר אינטרנטי הזמין עבורם בכל עת, הן בשעות הלימודים והן אחריהן, להתנסות וללימוד.

לימודי שוק ההון למתחילים מיועדים למי שרוצים לרכוש ידע בסיסי ומעשי לקראת הצטרפותם כסוחרים לשוק ההון, אבל ללימוד במכללת פסגות המכשירה באופן פרקטי לכניסת סוחרים חדשים לשוק ההון עשוי להיות תועלת רבה גם עבור מי שלא ייהפכו לסוחרים.

היכרות טובה את שוק ההון הודות ללימוד מסודר ושיטתי של מגוון הקורסים תאפשר לכם למלא תפקיד של יועצים ומנהלי תיקי השקעות – ניתן לעשות זאת גם דרך לימודי ייעוץ השקעות. בשוק ההון ישנו מרכיב מובנה של אי ודאות אבל יש בו גם עקרונות, שיטות, אסטרטגית, טקטיקות, השפעות פסיכולוגיות ומרכיבים רבים שניתן להתוודע אליהם במהלך הלימודים ובתוך כך להבין את האופן שבו פועל שוק ההון.

לימודי שוק ההון למתחילים – במקום ובזמן הנכונים לכם

אתם מוזמנים ליצור קשר – אם בטלפון ואם באמצעות הטופס המקוון באתר מכללת פסגות. לקראת הלימודים תוכלו לקבל ייעוץ מפורט להרכיב מערכת לימודים על פי הנטיות וצרכיכם. הלימוד מתבצע בקבוצות אבל היחס הוא אישי. בכל שלב תוכלו לשאול כל שאלה ולקבל עליה מענה. כיתות לימוד מאובזרות עם עזרי לימוד מתקדמים וחדשניים מקלים על הלמידה ומייעלים אותה.

במכללה שאינה ממומנת על ידי כל גוף שהוא וממילא אינה תלויה אף לא באחד מהגופים הקשורים לשוק ההון או שעשוי להיות להם אינטרס בו, הלימודים אובייקטיביים לחלוטין ומועברים על בסיס מקצועי בלבד. ניסיונם הרב של המרצים בשוק ההון והיותם בעלי מתודות לימודיות איכותיות מבטיחות כי לימודי שוק ההון למתחילים במכללה יכשיר אתכם באופן הטוב ביותר לקראת הצטרפותכם אל שוק ההון כסוחרים או כממלאי תפקידים שיש להם קשר או נגיעה אליו. בהצלחה!

לקריאה נוספת על לימוד מסחר והשקעות לחצו כאן

המכללה עוסקת בלימודי שוק ההון ומסחר בלבד, אינה מספקת שירותי ייעוץ השקעות כהגדרתם בחוק, ואינה בעלת רישיון מכוח החוק. יודגש: מבזקי המידע והשיעורים בחדרי המסחר כוללים נתונים כלליים אודות אירועים בשוק ההון, ואינם מתיימרים להוות תחליף לייעוץ השקעות המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של אדם מסוים