לימודי שוק ההון – שער הכניסה שלך לכסף הגדול

כותב: מכללת פסגות

שוק ההון פותח בפניכם אופק וסיכויים להכנסה גבוהה, לתשואה נדיבה. ייתכן כי מי שעובדים כל חייהם כשכירים או כעצמאים רגילים כי כסף מגיע אליהם כתוצאה של עבודה מאומצת ותמורת מכירת שירות או מוצר. לימודי שוק ההון יאפשרו לכם להתנסות בדרך נוספת לקבלת תשואה ורווח.

מכללת פסגות, מכללה בלתי תלויה מציעה לכם לימודים מעשיים, יישומיים, במגוון הנושאים הקשורים לשוק ההון. מושגים בלתי מוכרים וכאלה שאתם שומעים אותם פעם אחר פעם כגון: מט"ח, אג"ח, מעו"ף ועוד אבל לא יודעים דבר אודותיהם ייהפכו ברורים ויתבררו כמאתגרים עבורכם.

תלמידים רבים שלמדו במכללה ויצאו אל שוק ההון הישראלי כבוגריה מנהלים זה מכבר תיקי השקעות מגוונים, משמשים כיועצי השקעות וממלאים שורה של תפקידים נוספים במגזר המוסדי או בשוק הפרטי הודות לידע שרכשו בלימודיהם במכללה. לימודי שוק ההון עשויים לחולל שינוי דרמטי גם בחייכם. רכבת ההצלחות ממשיכה לנסוע. בחרו את התחנה שנוח לכם לעלות עליה. חבל להחמיצה.

לימודי שוק ההון – לא רק ליחידי סגולה

דימויה של הבורסה, כמוסד המרכזי של שוק ההון, כמוסד אשר הכול בו מבוסס על הימור ועל מזל מניא רבים מהצטרפות אל שוק זה. כאשר תתחילו ללמוד עם טובי המרצים המשלבים ידע תיאורטי מעמיק עם ניסיון מעשי בשוק, תיווכחו לדעת כי שוק ההון מבוסס על מנגנונים שונים, על עקרונות, אסטרטגיות ועוד. אף שיש בו משקל גם לדברים בלתי צפויים, במהותו הוא אינו גוף שכל מה שקורה בו אקראי ושרירותי.

מדוע כדאי לכם ללמוד בקורס שוק ההון למתחילים? כדי לבנות תיק השקעות מגוון ורווחי ולנהל אותו בעצמכם ;כדי לייצר הכנסה – עיקרית או משלימה על ידי קניית ניירות ערך במחיר נמוך ומכירתם במחיר גבוה; כדי לנצל גם מצבים של שוק תנודתי ליצירת רווח; כדי לנהל סיכונים באופן מבוקר ולהרוויח לאורך זמן; כדי לנהל תיקים של לקוחות שונים; כדי להיווכח כי שוק ההון אינו נחלתם של מי שנולדו עם כישורים מתאימים לפעול בו אלא גם אנשים כמוכם, אשר רוכשים כישורים ומפתחים יכולות תוך כדי לימוד והתנסות במסחר בשוק ההון, כפי שניתן לעשות בחדר העסקאות האינטרנטי הזמין לרשותכם במכללה.

לימודי שוק ההון הינם המתנה המשתלמת והמועילה שאתם מוזמנים להעניק לעצמכם כאן ועכשיו. צרו קשר וקבלו את כל הפרטים הנדרשים להתחיל ללמוד מה שרבים לפניכם כבר למדו ומיישמים – להרוויח כסף. בהצלחה!

המכללה עוסקת בלימודי שוק ההון ומסחר בלבד, אינה מספקת שירותי ייעוץ השקעות כהגדרתם בחוק, ואינה בעלת רישיון מכוח החוק. יודגש: מבזקי המידע והשיעורים בחדרי המסחר כוללים נתונים כלליים אודות אירועים בשוק ההון, ואינם מתיימרים להוות תחליף לייעוץ השקעות המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של אדם מסוים