לימודי שוק ההון למתחילים – מתאים לכולם

כותב: מכללת פסגות

רוצים לדעת יותר על התחום המניע את כלכלות העולם? רוצים שגם הכסף שלכם יתחיל לעבוד בשבילכם? זה הזמן להירשם למסגרת לימודי שוק ההון למתחילים במכללת פסגות, וליהנות מעולם שלם של אופציות כלכליות. לימודי שוק ההון הפכו בשנים האחרונות לאחד ממסלולי הלימוד המבוקשים ביותר, הן ברמה האקדמאית והן ברמת מסלולי הכשרה מקצועיים.

הנרשמים למסלולי הלימוד השונים, רוכשים כלים וידע מקצועי באחד מתחומי הכלכלה המתפתחים ביותר בשנים האחרונות, וסוללים לעצמכם מסלול ישיר אל מקורות הצלחה פיננסים, הן במסגרת מקורות תעסוקה שונים בענף הכלכלה, והן במסגרת רכישת כלים למטרות השקעה פרטיות.

לימודי שוק ההון למתחילים –מה לומדים שם?

לימודי שוק ההון יפגישו אתכם עם אחד התחומים המרתקים והמאתגרים ביותר בעולם העסקים המודרני. שוק ההון העוסק באופן ישיר במגוון אפיקי השקעה ומסחר הוא למעשה מנוף הכלכלה הגלובאלית החדשה, כלכלה המאפשרת לכל אחד ואחת מכם לקחת בה חלק באופן מקצועי או פרטי.  לימודי שוק ההון למתחילים, מאפשרים לכם למעשה לרכוש כלים מקצועיים באמצעות היכרות מקצועית עם עולם המושגים הפיננסים לצד היכרות עם יישומי טכנולוגיה מתקדמים המופעלים כיום בענף שוק ההון. במסגרת מסלולי לימוד למתחילים תעשו היכרות עם עולם מושגים הכולל בין היתר את התחומים הבאים: מט"ח (מטבע חוץ), מעו"ף (מכשירים עתידיים ופיננסיים), אסטרטגיות מסחר, מדדים, מניות, אופציות, אגרות חוב ועוד.

מעבר להכרת עולם מושגי היסוד, תוכלו לרכוש כלים שיאפשרו לכם להתקדם למסלולי לימוד נוספים, וכמו כן, לרכוש כלים מקצועיים שיאפשרו לכם להתחיל ליישם פעולות השקעה פרטיות כאלו ואחרות.  כיום, יותר ויותר אנשים רוכשים השכלה פורמאלית בתחומי שוק ההון, על מנת לבסס את היכולות המקצועיות שלהם בתחום ההשקעה הפרטית, הן במסגרת ניהול תיקי השקעות באחד הבנקים המסחריים בישראל, והן במסגרת ביצוע פעולות מסחר באמצעות האינטרנט.

זה הזמן להכיר מקרוב את הענף שמניע את כלכלות העולם, זה הזמן לגלות כיצד אפשר לעזור לכסף שלכם לגדול ולצמוח, זה הזמן להכיר את אחד התחומים המרתקים והמאתגרים ביותר במשק, זה הזמן ללימודי שוק ההון למתחילים. הקורסים השונים בתחום מועברים על ידי צוות מרצים מקצועי ומנוסה וברוב המקרים מסגרות הלימודים נמצאות בפיקוח של משרד התעשייה והמסחר.

המכללה עוסקת בלימודי שוק ההון ומסחר בלבד, אינה מספקת שירותי ייעוץ השקעות כהגדרתם בחוק, ואינה בעלת רישיון מכוח החוק. יודגש: מבזקי המידע והשיעורים בחדרי המסחר כוללים נתונים כלליים אודות אירועים בשוק ההון, ואינם מתיימרים להוות תחליף לייעוץ השקעות המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של אדם מסוים