לימודי שוק ההון – כן זה אפשרי

כותב: מכללת פסגות

חשבתם פעם לשלב את לימודי שוק ההון כחלק מן ההשכלה הכללית שלכם? או שרק המונח לימודי שוק ההון מבריח אתכם? רבים מאיתנו שוכחים שכסף הוא הכוח המניע כיום את העולם. הסתכלו סביב, כל פן בחיים המערביים שלנו כיום סובב סביב הכסף. רוב הזמן נמדדת הצלחתו של האדם בהונו וברמת החיים שמאפשר לו כספו.

שוק ההון שמשמש עבור רבים מושג רחוק ומעורפל מעולם הכלכלה משפיע וקשור בעצם לכל אחד ואחת מאיתנו ונוגע לנו ישירות הרבה יותר ממה שאנחנו נוהגים לחשוב.

לימודי שוק ההון שהפכו פופולאריים מאד בשנים האחרונות מחזקים טענה זו ומדגישים את ההבנה החדשה כי שוק ההון והבנתו הם חלק מהחיים בעידן המודרני ויש לקחת את השפעותיו בחשבון. הפנסיה שלנו, קרן ההשתלמות, וגם החסכונות שלנו, כולם נושקים לשוק ההון ותנודותיו, לימודי שוק ההון באים לעשות סדר בבלגן ולגרום לנו להכיר ולהבין את הכוחות הפועלים.

למה כדאי להצטרף ללימודי שוק ההון

בראש ובראשונה לימודי שוק ההון מאפשרים לנו לקחת שליטה על הכסף שלנו. נכון שלא כל אחד יכול לנהל כספים ולנתב אותם כך שיהפכו לרווחים, אך חוסר שליטה מוחלט מהצד השני מבטיח הפסד, לכן לימודי שוק ההון מבטיחים הבנה של המערכת ויכולת לקחת אחריות על כספנו, גם אם לא באופן אישי אלא באמצעות איש מקצוע.

לימודי שוק ההון למתחילים יעשו סדר ויבהירו לפני הכל את עולם המושגים הרחב ואת עקרונות השוק כמו, בורסה, מטבעות חוץ, אגרות חוב ועוד. כמו כן לימודי שוק ההון באופן מעמיק בשלבים מאוחרים יותר יאפשרו לקחת סכום קטן ולסחור בו באופן שעשוי בהחלט להניב רווחים. לקחת את קרן הפנסיה אותה צברתם לאורך שנים ארוכות ובעמל רב ולסחור בה מבלי ידע מוקדם הם ערובה להתרסקות. לימודי שוק ההון באופן רציני מבטיחים שתבינו את המהלכים שאתם מבצעים ואף יאפשרו לכם ליווי של מרצי הקורס שיסייעו לכם לבחור את נתיבי ההשקעה הנכונים.

בשלב בחירת קורס לימודי שוק ההון מומלץ לחשוב היטב במה אתם מעוניינים להתעמק ולוודא שהקורס מציע זאת. כמו כן כדאי כאמור לוודא שתקבלו את הליווי וההנחיה הצמודים ביותר, כדי לאפשר לכם בהמשך השקעה בטוחה.

המכללה עוסקת בלימודי שוק ההון ומסחר בלבד, אינה מספקת שירותי ייעוץ השקעות כהגדרתם בחוק, ואינה בעלת רישיון מכוח החוק. יודגש: מבזקי המידע והשיעורים בחדרי המסחר כוללים נתונים כלליים אודות אירועים בשוק ההון, ואינם מתיימרים להוות תחליף לייעוץ השקעות המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של אדם מסוים

מהו התחום המתאים ביותר עבורך?
יועצי הלימודים שלנו זמינים עבורך, וישמחו לעזור!


מאמרים נוספים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Fill out this field
Fill out this field
יש להזין אימייל תקין.
You need to agree with the terms to proceed

הפוסט הקודם
לימוד מסחר בשוק ההון
הפוסט הבא
סוחרים בנעלי בית – לימודי שוק ההון באינטרנט

צרו
קשר

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם…

תפריט