כותב: מכללת פסגות

מכללת פסגות מציעה לכם לימודי שוק ההון. על מנת ללמוד את הנושא באופן שיטתי, מובנה ומסודר, לעומק, מאפשרת לכם המכללה ללימודי שוק ההון מגוון קורסים החושפים בפניכם את רזיו של שוק ההון על מנגנוניו, האסטרטגיות השונות, האופציות, המרכיבים הפסיכולוגיים של השקעות ועוד. במסגרת הלימודים רוכשים התלמידים טכניקות וכלים למסחר בבורסה ואף מתנסים בה הן בסימולציות והן בהשקעות ממשיות באמצעות חדר עסקאות הפועל במכללה. מורים הבקיאים בתחום ומכירים את שוק ההון לפני ולפנים מעניקים יחס אישי לכל תלמיד, מלווים וחונכים אותו באופן רצוף.

ללמוד את שוק ההון – כרטיס כניסה אל הליגה של הגדולים

מסגרת הלימודים מאפשרת רכישת ידע וכלים במגוון קורסים. על מנת לבנות תכנית לימודית המתאימה לצרכים ולרצונותיכם, אתם מוזמנים להתייעץ עם המורים. מי מכם שרוצים להיהפך ליועצי השקעות, לסוחרים בשוק ההון או להסתפק בהבנה טובה יותר של השוק לצורך ניהול כלכלת ביתם באופן מושכל וטוב יותר יכולים לקבל מענה מיטבי לכל מטרה שהיא במסגרת המכללה. אחד היתרונות של המכללה הוא העדר תלות מוחלטת בגוף כלכלי כל שהוא המממן אותה, מה שמקנה לה חופש מלא בפעילותה. כל מי שמבקשים ללמוד במכללה יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי הלימודים בה מתבצעים ללא זיקה כל שהיא לכל מוסד חיצוני שהוא. שוק ההון הוא שוק דינמי, תנודתי, אשר מי שמצוידים בידע ובכלים יכולים להפיק ממנו את המיטב. מרכיב מובנה קבוע של חוסר ודאות הוא ממאפייניו של שוק ההון אבל ככל שהידע של המשקיע בו רב ויסודי יותר, כך ניתן לצמצם מרכיב זה בפעילות הגיונית ומושכלת בו. לימודי שוק ההון פותחים אפיק ואופק חדשים למי שרוצים ונכונים להיכנס לתחום חדש ולהתנסות בו – אם כסוחרים ואם כיועצים. ניתן לשמוע את עדותם של בוגרי המכללה מדווחים על השינוי העצום שהלימודים בה חוללו בחייהם.

המכללה עוסקת בלימודי שוק ההון ומסחר בלבד, אינה מספקת שירותי ייעוץ השקעות כהגדרתם בחוק, ואינה בעלת רישיון מכוח החוק. יודגש: מבזקי המידע והשיעורים בחדרי המסחר כוללים נתונים כלליים אודות אירועים בשוק ההון, ואינם מתיימרים להוות תחליף לייעוץ השקעות המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של אדם מסוים

מהו התחום המתאים ביותר עבורך?
יועצי הלימודים שלנו זמינים עבורך, וישמחו לעזור!


מאמרים נוספים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Fill out this field
Fill out this field
יש להזין אימייל תקין.
You need to agree with the terms to proceed

הפוסט הקודם
שער חליפין – מטבעות בסל הגלובאלי
הפוסט הבא
מסחר במט"ח – כיצד להשתלב בשוק ההון באופן מעשי ומוצלח?

צרו
קשר

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם…

תפריט