לימודי שוק ההון – ההכשרה המיטבית בתחום - מכללת פסגות

כותב: מכללת פסגות

לימודי שוק ההון הינם האופציה הטובה ביותר עבור מי מכם שרוצים להתוודע אל שוק ההון ולהשתלב בו. בד בבד עם בניית בסיס ידע תיאורטי מוצק תוכלו להתנסות, כבר משלבי הלימוד הראשוניים, במסחר מתוך חדר עסקאות אינטרנטי המצוי במכללה, בפיקוח מרצים ובליווי צמוד שלהם. בחירה מושכלת, מותאמת באופן אישי, של הקורסים, ההכשרה הפרקטית, הניתנת לתלמידים פעם בשבוע, בשעות גמישות ונוחות, נגישות וזמינות של המרצים, כל אלה הופכים את הלימוד לאפקטיבי ואטרקטיבי.

לימודי שוק ההון- לא על הכסף לבדו…

אולי יפתיע אתכם להיווכח כי הכסף אינו חזות הכול, או, אם לדייק, כדי להגדיל את הרווחים אתם עשויים להיזקק גם לידע ולאינטואיציה בתחומים שונים כגון אסטרטגיה, פסיכולוגיה ועוד. הגורם האנושי מצוי בבסיסה של כל פעילות אנושית וגם כאשר הכול עוסקים בשוק ההון בכסף, מי שעוסקים בו הינם בני אדם. אם אתם רוצים לפעול בשכל קר אבל לא להזניח גם את תחושות הבטן – גם את החיבור ביניהם תוכלו ללמוד במכללה.

למען הסר ספק ולפי כללי הגילוי הנאות: המכללה היא חברה העוסקת בהכשרה פרקטית ייעודית של סוחרים פרטיים לשוק ההון. החברה היא עצמאית מכל בחינה שהיא, אינה נמצאת בבעלותו של כל גוף שהוא העוסק בניהול השקעות או במתן שירותים של תיווך מניות, מה שמהווה ערובה לשמירה על אובייקטיביות, העדר פניות והטיות, אמינות ומקצועיות.

האמת אינה תמיד עלומה ומורכבת – יש שהיא שקופה ופשוטה:אתם מוזמנים לבוא ולהתחיל ללמוד כיצד לעשות כסף בשוק ההון. רבים עשו זאת לפניכם, סביר להניח שרבים יעשו זאת גם אחריכם. עכשיו תורכם. הגיע הזמן שלכם.

לימודי שוק ההון אינם מיועדים רק ליחידי סגולה. כל מי שמעוניין ויש לו מוטיבציה ללמוד כדי להשתלב בשוק ההון – אם כסוחר ואם כיועץ – יוכל ללמוד במסגרת שאין מתאימה ממנה כמוסד המכשיר אנשים להשתלב בשוק זה.

לימודי שוק ההון מתקיימים במוסד המעסיק את טובי המרצים בשוק ההון. הוא מאפשר ומזמן תנאי לימוד מיטביים, בכיתות לימוד עם אביזרי לימוד משוכללים, ההופכים את הלימוד לאפקטיבי.

המכללה עוסקת בלימודי שוק ההון ומסחר בלבד, אינה מספקת שירותי ייעוץ השקעות כהגדרתם בחוק, ואינה בעלת רישיון מכוח החוק. יודגש: מבזקי המידע והשיעורים בחדרי המסחר כוללים נתונים כלליים אודות אירועים בשוק ההון, ואינם מתיימרים להוות תחליף לייעוץ השקעות המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של אדם מסוים

מהו התחום המתאים ביותר עבורך?
יועצי הלימודים שלנו זמינים עבורך, וישמחו לעזור!

  שדה חובה (*)


  מאמרים נוספים

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

  Fill out this field
  Fill out this field
  יש להזין אימייל תקין.
  You need to agree with the terms to proceed

  הפוסט הקודם
  יחסי הגומלין בין רשות התכנון המקומית לבין היזם
  הפוסט הבא
  קורס אופציות מעוף – מקצוע טוב לחיים

  צרו
  קשר

  מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם…

   שדה חובה (*)


   תפריט