כותב: ליאור ברק

לימודי שוק ההון מקנים לתלמידים ידע חיוני על אודות שוק זה, המשפיע, אם ישירות ואם באופן עקיף, על כל אחד מאתנו, לרבות כאלה שאין להם אף לא שמץ מושג על שוק זה. לימודי שוק ההון הם תנאי הכרחי למסחר בו, אבל הם מיועדים לא רק למי שרוצים ליישם ולממש את הידע שירכשו בקורסים השונים אלא לכל מי שרוצה להעשיר את המידע על אודות שוק ההון, להעמיק בו ולהבין את האופן שבו הוא משפיע על הכלכלה ועל הקיום של כולנו.

לימודי שוק ההון מוצעים במוסדות לימוד שונים. הם כוללים קורסים במגוון נושאים ובהם: הכרת שוק ההון, ניהול תיקי השקעות באופן עצמאי, ניתוח טכני של ניירות ערך, קורס קואוצ'ינג, שבו לומדים אל הפסיכולוגיה העומדת בבסיס המסחר, אופציות מעוף ואסטרטגיות מעוף, קורס תעודות סל, קורס אג"ח ועוד.

לימודי שוק ההון – הכל ייעשה מובן ובהיר

לימודי שוק ההון אינם מחייבים ידע מוקדם, אף שידע כזה בוודאי עשוי לסייע. אין תנאי סף. כדאי לבוא בראש פתוח. מי שאינם בקיאים בשוק זה עלולים לחשוב כי שוק ההון הוא מקום אשר הפעילות בו היא כאוטית ואקראית. האמת שונה לחלוטין. אף שיש בשוק זה שוליים רחבים של אי-ודאות, הוא פועל ומתנהל על פי עקרונות ומגמות שחשוב להכיר אותם ולמעשה הכרחי להכירם.

שוק ההון מאתגר ואטרקטיבי למי שרוצים להשקיע כסף באופן שהשקעה תניב תשואה גדולה. מאחר שהשוק הוא תנודתי, לא אחת תזזיתי והפכפך, ולפעמים גם בעלי ידע מתקשים לאמוד כיוון של מגמות, ככל שהמשקיע הוא בעל ידע רב יותר כך הוא יכול ל'שחק' בשוק באופן מושכל יותר.

לימודי שוק ההון במוסד לימודי המתמחה בשוק ההון ואשר המורים בו הם אנשים בעלי ידע וניסיון מעשי בשוק זה הוא לימוד אפקטיבי, מאחר שהוא מכשיר את התלמידים להשקעה ולמסחר בשוק ההון או לניתוחו ויכולת להשתמש במידע למינוף כספם.

המכללה עוסקת בלימודי שוק ההון ומסחר בלבד, אינה מספקת שירותי ייעוץ השקעות כהגדרתם בחוק, ואינה בעלת רישיון מכוח החוק. יודגש: מבזקי המידע והשיעורים בחדרי המסחר כוללים נתונים כלליים אודות אירועים בשוק ההון, ואינם מתיימרים להוות תחליף לייעוץ השקעות המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של אדם מסוים

מהו התחום המתאים ביותר עבורך?
יועצי הלימודים שלנו זמינים עבורך, וישמחו לעזור!


מאמרים נוספים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Fill out this field
Fill out this field
יש להזין אימייל תקין.
You need to agree with the terms to proceed

הפוסט הקודם
אסטרטגיה ללא סיכון מדד ת"א-25 ( 06/2013 ) :
הפוסט הבא
שוק ההון: לימודי שוק ההון בחיפה, אצל המומחים!

צרו
קשר

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם…

תפריט